עם מגן בשער: איי קומורו הפסידה רק 2:1 לקמרוןמזרחי: ''יתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה''קובי רפואה: ''מועדון כמו הפועל ת''א חייב להיות בצמרת''הפועל ת''א במקום השלישי עם 0:2 על בית''ר ירושליםבני הרצליה במקום השני אחרי 71:80 על גלבוע/גלילחזרה לעצמה: 73:91 לרמת השרון על אליצור ת''אבדקה ה-91: הפועל פ''ת גברה 1:2 על סקציה נס ציונההביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים''הדבר החשוב ביותר עכשיו הוא להראות פנים אחרות''אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''
כדור כדורסל (אתר FIBA)

מנהלת הליגה דורשת לשנות את שיטת גביע המדינה

שלישי | | 20:57    מאת מערכת ישראל ספורט

האם אנחנו בדרך למהלך שישנה את פורמט המפעל המוכר? מנהלת הליגה תפנה לאיגוד הכדורסל במטרה לשנות את השיטה במפעל, בו ישתתפו רק 8 קבוצות מהליגה הבכירה - במטרה להגביר את העניין

מנהלת הליגה תפנה בקרוב לאיגוד הכדורסל בדרישה לשנות את שיטת גביע המדינה. בשבוע שעבר פרסמה יול"ב מסמך בו פירטה את שיטת משחקי הגביע בליגות השונות באירופה. בצרפת, איטליה, פולין, ספרד, ליטא וגרמניה (60% מהליגות החברות ביול"ב) משחקות בגביע רק קבוצות הליגה ראשונה.

במנהלת הליגה הודיעו כי "בצרפת, איטליה, ספרד ופולין משתתפות בגביע רק שמונה הקבוצות אשר סיימו בשמונה המקומות הראשונים בליגה בתום הסיבוב הראשון, מה שיוצר עניין רב ומתח בליגה כבר בתוצאות הסיבוב הראשון. משחקי רבע הגמר, חצי הגמר והגמר משוחקים בשבוע אחד, מה שגורם לעניין רב, פסטיבל של שבוע אחד וגם עוזר בצמצום מועדי הגביע הרבים המעמיסים על הקבוצות".

במנהלת סיפרו כי "רייטינג משחק רבע הגמר אמש בין מכבי תל אביב והפועל ירושלים (5.8, גבוה יותר ממשחקי מכבי תל אביב ביורוליג), מוכיח שהקהל צמא למשחקים מכריעים ואנו בטוחים ששיטת גביע, בה רק 8 הראשונות בליגה תשתתפנה במפעל, תגרום להכנסת משחקים מכריעים רבים כבר בסיבוב הראשון ותגביר את העניין בליגה. באיטליה, צרפת וספרד שבוע הגביע הוא חגיגה גדולה של כדורסל ואנו בטוחים שאיגוד הכדורסל יהנה מפירות של חגיגה כזו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות