דיווחים: ''ניימאר ייאלץ לקצץ 50 אחוזים ממשכורתו''סופו: ''היו לי בעיות מנטליות במכבי, לקחתי כדורים''בבלגיה שוקלים לחזור מביטול הליגה, קיצוצים גם בסיןליאו מסי הכחיש כל את השמועות: ''מדובר בפייק ניוז''גינסארי: ''אמרו לנו שבסוף החודש הזה נחזור לאימונים''אוחיון: ''קשה המחשבה שאולי לא אשחק יותר כדורגל''בעקבות משבר הקורונה: היורובאסקט נדחה ל-2022מצאו מחליף: ברונו לבאדיה מונה למאמן הרטה ברליןשינויים נוספים בחוקת הכדורגל החל מהעונה הבאהצפו: שחקני מכבי חיפה בביצוע מרגש של שיר אוהדים
(גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)

איגוד השחייה ופתחון לב יערכו מבצע להתרמת ביגוד

חמישי | | 14:09    מאת מערכת ישראל ספורט

אליפות ישראל בשחייה תתקיים בוינגייט במהלך חג החנוכה ובמסגרת שיתוף פעולה מיוחד, איגוד השחייה בישראל וארגון פתחון לב יערכו מבצע התרמת בגדים למען משפחות נזקקות. כל הפרטים בפנים

בשבוע הבא בימים רביעי עד שבת (25-28 בדצמבר) תיערך בבריכה הלאומית במכון וינגייט אליפות ישראל arena בשחייה (מוקדמות כל יום מ-9:30, גמרים מ-17:30). ולרגל המאורע, הנערך בימי חג החנוכה, יערכו איגוד השחייה בישראל וארגון פתחון לב מבצע התרמת בגדים למען משפחות נזקקות. בבריכת התחרות תוצב עמדת איסוף, כאשר בסוף התחרות ארגון פתחון לב יעביר את הבגדים למשפחות נזקקות ברחבי הארץ. גם נותנת החסות של התחרות ושל איגוד השחייה, חברת arena הודיעה כי תתרום ממגוון מוצריה למען המבצע.

מי שיזם את המבצע היה אלוף ושיאן ישראל, השחיין האולימפי מ-2012 אמרי גניאל, שאמר: "לכולנו יש שלל בגדים שאנחנו לא משתמשים בהם, והבנתי שמבצע התרמה כזה יכול באמת לעזור למאות משפחות. פניתי לאיגוד השחייה, הם הרימו את הכפפה ואני מקווה שאכן המבצע יהיה מוצלח, שכל מי שיגיע לאליפות יגיע גם עם בגדים כתרומה ונאסוף כמה שיותר".

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, הוסיף: "איגוד השחייה חרט על דגלו את נושא המעורבות החברתית והתרומה לקהילה, זוהי זכותנו וחובתנו לתת מעצמנו כמה שאפשר וגם לחנך את השחייניות והשחיינים הצעירים לעשות זאת. אני קורא לכל משפחת השחייה הישראלית ואוהדי השחייה בארץ להגיע לאליפות, ליהנות מתחרות מרתקת ועל הדרך גם לתרום לקהילה".

מנכ"ל פתחון לב, אלי כהן, אמר: "שמעון פרס ז"ל אמר פעם שאנשים שאין להם פנטזיה, לא עושים דברים פנטסטיים. אני מבקש להודות לאיגוד השחייה ולעומד בראשו על המעשה הפנטסטי הזה שהם מובילים! החיבור הבין-ערכי הזה בין הספורט ונתינה, לא רק שהוא מרגש, אלא גם שבכוחו לסייע ללא מעט משפחות. בשם משפחות פתחון לב נשלח חיבוק אמיץ למשפחת השחייה הישראלית, ברכות הצלחה לשחיינים באליפות ותפילה להמשך הצלחתה של הנבחרת הישראלית בשחייה".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות