ישראלי יישאר בכפ''ס: ''יודע שחובת ההוכחה היא עליי''רוטנשטיינר: ''הרצוג? במבחן התוצאה, זה לא מספיק''דגני: ''אנחנו חייבים להשתפר לקראת העונה הבאה''לביא נפרד מבלבול: ''תודה על כל מה שעשית עבורי''למה יותר כדורגלנים נפצעים אחרי פגרת הקורונה?גילי ורמוט עשוי לשוב להפועל ת''א: ''מועדון יקר לליבי''דמארי עשוי לעזוב: ''תמיד אשאר אוהד הפועל תל אביב''מומחי ה-Winner: ברצלונה תנצח בדרבי את אספניולליגות הנשים בענפי הכדור מתאחדות למנהלת אחתשחר של יום חדש: הכל על עתידה של מכבי תל אביב
היו''ר רמי כהן (אלן שיבר, מנהלת הליגה)

הפועל ת''א: ''יש מו''מ עם מספר מאמנים, חלקם זרים''

שלישי | | 17:04    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי פיטוריו של אריאל בית הלחמי, האדומים שלחו מסר ברור לאוהדים בשל הקשיים במו''מ עם שרון דרוקר והרגיעו: ''לקחנו בחשבון מראש שתהליך מינוי המאמן החדש ייקח זמן. מינוי מאמן ייקח מספר ימים''

שלושה ימים חלפו מאז פיטורי אריאל בית הלחמי - ולהפועל תל אביב עדיין אין מחליף. המו"מ מול שרון דרוקר לא מתקדם ולאחרונה עלו על השולחן מספר שמות של מאמנים זרים, שעשויים להגיע למועדון. עוזר המאמן ברק לדרדר עשוי לעמוד על הקווים במשחק הקרוב - הדרבי התל אביבי.

יגיע להפועל ת''א? שרון דרוקר (אתר FIBA)
בעקבות חוסר הוודאות בנושא, הפועל תל אביב הוציאה היום (שלישי) הודעה לאוהדים: "כידוע, במוצאי שבת הודענו לאריאל בית הלחמי על הפסקת עבודתו בקבוצה. לצערנו, למרות חילופי הזרים לא חל שיפור בתוצאות והרגשנו שאין ברירה אלא לבצע שינוי נוסף - הפעם בעמדת המאמן. לקחנו בחשבון מראש שתהליך מינוי המאמן החדש ייקח זמן, הערכנו שלא ניתן יהיה לקדם אותו מבלי שהדברים יצאו לתקשורת לכן החלטנו ראשית להיפרד מאריאל ורק לאחר מכן לפתוח במשא ומתן עם מאמנים אחרים".

עוד נכתב בהודעה הרשמית של האדומים: "מאז הפרידה מאריאל, אנו מנהלים משא ומתן עם מספר מאמנים וביניהם גם מאמנים זרים, להערכתנו, תהליך מינוי המאמן ייקח מספר ימים ואולי אף יותר מכך. יש לנו ביטחון מלא בצוות המקצועי הקיים בקבוצה, שיעשה כמיטב יכולתו להדריך את הקבוצה בתקופת המעבר. עידן, ברק ועומר נמצאים תקופה ארוכה במערכת בשל האמונה שלנו ביכולות המקצועיות שלהם. עברנו כבר משברים וידענו לצאת מהם, אנחנו בטוחים שגם הפעם, ביחד, נתגבר".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות