מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבימכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אבית הדין העליון דחה את עתירת רישום המתאזרחיםדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאיםגולדנברג יחתום בבני סכנין, אזולאי והאסלביינק מועמדיםשער נהדר לקינדה בקנזס, שוינפלד הבקיע שער ניצחון
טקס ליום השואה הבינלאומי אשתקד בטדי (ליאת אבשלומי)

בליגת העל יציינו את יום הזיכרון הבינלאומי לשואה‏

שישי | | 09:23    מאת מערכת ישראל ספורט

הפעילות במחזור הקרוב תכלול את עליית השחקנים והשופטים עם חולצות ייחודיות הנושאות את הכיתוב: ''!WeRemember NEVER AGAIN''. יו''ר המנהלת ארז כלפון: ''אומרים לא לאנטישמיות, לא לשנאה''

במסגרת פעילות "יחד למען הקהילה", אשר מתקיימת בחסות מנהלת הליגות לכדורגל וקבוצות ליגת העל, הקבוצות במחזור המשחקים הקרוב את יום הזיכרון הבינלאומי לשואה, שהוא יום המאבק באנטישמיות ובגזענות. יום זה מצוין מדי שנה ב-27 בינואר, היום בו שוחרר מחנה ההשמדה אושוויץ מידי הנאצים. הקונגרס היהודי העולמי נוסד בשנת 1936 על מנת להבטיח את קיומו ואחדותו של העולם היהודי.

בפעילותו השוטפת נלחם הקונגרס בתופעות האנטישמיות על כל צורותיה, מגביר את המודעות לסכנה הטמונה בהסתה לחוסר סובלנות, רדיפה ואפליה וממשיך לשמר את זיכרון השואה ואת זכרם של מיליוני היהודים ואינספור הקהילות היהודיות שנמחקו. הפעילות תכלול את עליית השחקנים והשופטים עם חולצות ייחודיות הנושאות את הכיתוב: !WeRemember NEVER AGAIN שילוב הסרטון המצורף במסכי האצטדיון (ניתן לשימוש בקרדיט של מנהלת הליגות לכדורגל), שילוב סרטון בלדים ועוד.
 


יו"ר המנהלת, ארז כלפון: "בשנה האחרונה אנו עדים לעליה חדה באנטישמיות בכל רחבי העולם. האנטישמיות פוגעת באנשים בכל העולם על בסיס יומיומי ואם לא נעצור אותה היא תמשיך לאיים על כולנו. העלייה המתמשכת באירועי האנטישמיות האלימים בעולם מחייבת את כולנו לעודד את השיח ולהגביר את המודעות לנושא. המינהלת גאה להיות שותפה במיזם הנצחה חשוב עם שותפים מכל העולם- weremember, שיגביר את החשיפה העולמית לזכר יום השואה הבינ"ל. אנחנו במנהלת הליגות ובקבוצות אומרים לא לאנטישימיות, לא לשנאה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות