ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריהיונייטד ניצחה 1:2 את פ.ס.ז' בחוץ, חמישייה לברצלונהז'ווסואה, טאהא ואבוקסיס עדיין חיוביים, בספק לפראגבאיירן מינכן הודיעה: סרג' גנאברי חיובי לנגיף קורונהיובנטוס ניצחה את דינמו קייב 0:2 בחוץ, צמד למוראטהנבחרת ישראל: משחק הידידות מול נורבגיה - ב-11.11הליגה הלאומית לנשים קיבלה אישור לחזור לאימוניםיונייטד וליברפול ''יוזמות הקמת פרמייר ליג אירופית''בשל התפרצות הקורונה: שלושה משחקי יורוליג נדחו
נאבקות (ארגון שחקניות הכדורסל בישראל)

ארגון השחקניות: ''מבקשות שינוי אחרי שנים של הזנחה''

שישי | | 14:16    מאת מערכת ישראל ספורט

נציגות ארגון שחקניות הכדורסל בישראל יערה יצחקי, עדן רוטברג ודניאל רבר, נפגשו עם מנהלת ליגת העל לנשים. בסיום הפגישה אמרו השחקניות: ''המנהלת ממוקדת כעת בעניינים כספיים ופחות בעשייה מידית''

פגישה היסטורית התקיימה ביום שלישי השבוע בין נציגות ארגון שחקניות הכדורסל בישראל, יערה יצחקי, עדן רוטברג ודניאל רבר, למנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל. המפגש התאפשר לאחר שהשחקניות נפגשו במהלך חודש דצמבר עם יושבת הראש החדשה של המנהלת, הילה קניסטר בר-דוד והציגו לה את חזונן.

מהארגון נמסר: "במהלך הישיבה ומתוך כוונה לשיתוף פעולה ועשייה משותפת לקידום הענף , בחר הארגון להתמקד בעיקר בשינוי שיש לעשות בהגדלת השיווק וחשיפת הענף. ארגון השחקניות סיפר על המפגשים שכבר קיים (בין היתר באגודות בטבעון וקרית מוצקין) ועל הפעילויות המתוכננות עד סוף השנה וביקש להמשיך ולהגדיל את העשייה בשיתוף פעולה עם המנהלת. לצד העניין שהביעו ראשי הקבוצות, הפגישה הסתיימה ללא כל החלטה אופרטיבית, והארגון הצטער לשמוע כי המנהלת ממוקדת כעת בעניינים כספיים ופחות בעשייה מיידית וחיונית.

בתום המפגש אמרה יערה יצחקי, נציגת ארגון השחקניות: "היה נראה כי הקבוצות לא מודעות למיעוט העשייה בתחום חשיפת הענף לצד האפשרויות הרבות לקדם את הענף שברובן כלל לא עולות כסף, בהיבט הזה הפגישה היתה מוצלחת והארגון מרגיש שקיים את חובתו לכדורסל הישראלי שאחרי שנים של הזנחה מבקש לייצר שינוי. עם זאת נראה כי לא יצאה כל בשורה מהמפגש. שחקניות הארגון לא יקבלו כעובדה את המשך המצב הנוכחי וימשיכו לפעול ולהילחם לשינויו בכל הכלים שברשותן. אנו שבות וקוראות למנהלת להיות שותפה שלנו לעשיה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות