דיווחים: ''ניימאר ייאלץ לקצץ 50 אחוזים ממשכורתו''סופו: ''היו לי בעיות מנטליות במכבי, לקחתי כדורים''בבלגיה שוקלים לחזור מביטול הליגה, קיצוצים גם בסיןליאו מסי הכחיש כל את השמועות: ''מדובר בפייק ניוז''גינסארי: ''אמרו לנו שבסוף החודש הזה נחזור לאימונים''אוחיון: ''קשה המחשבה שאולי לא אשחק יותר כדורגל''בעקבות משבר הקורונה: היורובאסקט נדחה ל-2022מצאו מחליף: ברונו לבאדיה מונה למאמן הרטה ברליןשינויים נוספים בחוקת הכדורגל החל מהעונה הבאהצפו: שחקני מכבי חיפה בביצוע מרגש של שיר אוהדים
הכיסאות הריקים של קובי בראיינט וג'יג'י (האתר הרשמי)

ונסה בראיינט: ''המוח מסרב לקבל שקובי וג'יג'י אינם''

שלישי | | 08:33    מאת מערכת ישראל ספורט

אלמנתו של קובי בראיינט פרסמה פוסט קורע לב באינסטגרם: ''אני מנסה לעכל שקובי מת, אבל הגוף שלי מסרב לקבל את זה שג'יג'י שלי לעולם לא תחזור אליי. כל החיים שלה היו לפניה, הלוואי והסיוט הזה ייגמר''

ב-24 בפברואר ייערך טקס האשכבה של קובי בראיינט ובתו ג'יאנה (ג'יג'י), שנהרגו לפני מעט יותר מהשבועיים - ב-26 בינואר - באסון המסוק בו בסך הכל תשעה אנשים איבדו את חייהם. מעט יותר משבועיים לאחר הטרגדיה, אלמנתו ונסה פרסמה הלילה (בין שני לשלישי) פוסט קורע לב באינסטגרם ובוא שיתפה את רגשותיה אחרי האובדן העצום שפקד אותה.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been reluctant to put my feelings into words. My brain refuses to accept that both Kobe and Gigi are gone. I can’t process both at the same time. It’s like I’m trying to process Kobe being gone but my body refuses to accept my Gigi will never come back to me. It feels wrong. Why should I be able to wake up another day when my baby girl isn’t being able to have that opportunity?! I’m so mad. She had so much life to live. Then I realize I need to be strong and be here for my 3 daughters. Mad I’m not with Kobe and Gigi but thankful I’m here with Natalia, Bianka and Capri. I know what I’m feeling is normal. It’s part of the grieving process. I just wanted to share in case there’s anyone out there that’s experienced a loss like this. God I wish they were here and this nightmare would be over. Praying for all of the victims of this horrible tragedy. Please continue to pray for all.

A post shared by Vanessa Bryant (@vanessabryant) on


בפוסט, שבו נראית בתה ג'יג'י בת ה-13 משחקת כדורסל, כתב ונסה בראיינט: "לא הצלחתי להגדיר את התחושות שלי במילים. המוח שלי מסרב לקבל ששניהם, קובי וג'יג'י, מתו. אני לא מצליחה לעכל ששניהם הלכו לי באותו זמן. אני כאילו מנסה לעכל שקובי מת, אבל הגוף שלי מסרב לקבל את זה שג'יג'י שלי לעולם לא תחזור אליי. זה מרגיש כמו טעות. למה אני אמורה להתעורר עוד יום, כשהבת הקטנה שלי לא יכולה לקבל את ההזדמנות הזאת?! אני כל כך כועסת. היה לה כל כך הרבה חיים לחיות. ואז אני מבינה שאני חייבת להיות חזקה עבור שלוש הבנות שלי".

בראיינט הוסיף: "משתגעת שאני לא עם קובי וג'יג'י, אבל אסירת תודה להיות כאן עם נטליה, ביאנקה וקפרי. עכשיו אני יודעת שמה שאני מרגישה זה נורמלי. זה חלק מתהליך האבלות. פשוט רציתי לחלוק את זה, במקרה שיש שם עוד מישהו שחווה אובדן כזה. אלוהים, הלוואי והם היו כאן והסיוט הזה ייגמר. אני מתפללת עבור כל הקורבנות של הטרגדיה הנוראית הזאת. אנא המשיכו להתפלל עבור כולנו".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות