שחקני מכבי תל אביב ארזו חבילות מזון לנזקקים לחגדיווח בארה''ב: ''גולדן סטייט עשויה לבחור באבדיה''אחרי דחייה נוספת: אנדי הרצוג מתלבט בנוגע לעתידויעקב בוזגלו לברקת: ''פרויקט חיים שיהיה חבל להרוס''שחקני ב''ש פנו לנאמן: ''עלול להמיט אסון על המועדון''דיבאלה: ''אמרתי לרונאלדו - בארגנטינה שונאים אותך''צפו בשחקני מכבי ת''א משיבים על שאלות האוהדיםבשל משבר הקורונה: טורניר ווימבלדון בוטל רשמיתמשחק הנבחרת בסקוטלנד נדחה עד להודעה חדשהעוד טלטלה בשייט: גור שטיינברג יסיים את תפקידו
אביעד שילוח פוסל את השער של איתן טיבי (ישי נאמן)

הוועדה המקצועית: השער של איתן טיבי נפסל בצדק

שלישי | | 16:08    מאת מערכת ישראל ספורט

הוועדה המקצועית באיגוד הוציאה את החלטותיה בנוגע למחזור החולף ואישרה ששערו של בלם מכבי ת''א מול קריית שמונה נפסל בצדק. עוד נקבע כי האדום של לבאבידי והפנדל לחובת בית''ר היו מוצדקים

כמדי מחזור, הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום (שלישי) את מסקנותיה מהמחזור ה-24 בליגת העל. במוקד, עמד המשחק בין מכבי תל אביב לעירוני קריית שמונה ונקבע כי בדקה ה-39 צדק השופט אביעד כאשר פסל השער של איתן לזכות תל אביב בגין דחיפת שחקן קריית שמונה לפני כיבוש השער. עם זאת, נכתב כי "ניתן היה להימנע מבדיקת האירוע במסך באמצעות שת"פ יעיל יותר בין השופט לשופט המסך. השופטים יונחו בהתאם".

מכבי חיפה - הפועל חדרה

"בדקה ה-27 צדק השופט כאשר הניף כרטיס צהוב שני לעבר שחקן חדרה דיא לבאבידי בגין עבירת משחק חסרת אחריות. השחקן ראה באופן ודאי את תנועת היריב לעבר הכדור ונהג בחוסר אחריות ותוך משחק מסוכן כאשר הרים רגל ישרה עם פקקים חשופים לכיוון פניו של היריב. אין כל הכרח בפגיעה בפועל בנסיבות המתוארות, אלא מספיקה התנהלות חסרת אחריות ומסוכנת לצורך הנפת כרטיס צהוב. במידה שהיתה מתרחשת פגיעה פיזית ישירה, היא עלולה היתה לגרום להרחקת השחקן בכרטיס אדום ישיר".

בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב

"בדקה ה-6 צדק השופט כאשר פסק לבעיטת עונשין לזכות תל אביב בגין עבירת משחק חסרת אחריות. שופט המסך פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע בהילוכים החוזרים אישר את החלטת השופט".

השופט גל לייבוביץ' בשבת (חיים בן דוד)
בני יהודה - הפועל באר שבע

"בדקה ה-74 צדק שופט המסך כאשר המליץ לשופט לבחון פסיקה לעבירה שלא היתה במצב של מניעת הזדמנות ודאית לכיבוש שער (המחייבת כרטיס אדום). שופט המשחק פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע במסך ביטל את הבעיטה החופשית לזכות ב"ש ואת הכרטיס הצהוב שהונף לשחקן בני יהודה".

הפועל כפר סבא - מ.ס אשדוד

"בדקה ה-13 צדק השופט כאשר הניף כרטיס צהוב לשחקן אשדוד בגין עבירת משחק חסרת אחריות. אמנם השחקן גולש במהירות, אך הפגיעה הינה באמצעות ירך רגלו הימנית, ללא עוצמה וסיכון ממשי לשלום היריב. אין מדובר בעבירת משחק חמורה ולכן צדק שופט המסך כאשר אישר את החלטת השופט; בדקה ה-26 צדק שופט המסך כאשר אישר את החלטת השופט לא לפסוק לבעיטת עונשין לזכות כ"ס. אין כל מגע ברגליים ולא מתקיימת דחיפה או תפיסה. מדובר אך ורק על כף ידו השמאלית של המגן שבאה במגע מינורי עם היריב ולכן אין מדובר במקרה ודאי וברור". 

סקציה נס ציונה - הפועל רעננה

"בדקה ה-34 צדק השופט כאשר פסק לבעיטת עונשין לזכות נס ציונה בגין עבירת יד. שופט המסך פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע בהילוכים החוזרים אישר את החלטת השופט; בדקה ה-75 צדק שופט המסך כאשר דיווח לשופט על שער חוקי לזכות נס ציונה, לאחר שזיהה כי לא היתה עבירת נבדל".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות