באנגליה מעריכים: ''קייל ווקר סיים את דרכו בנבחרת''רוסיה וקטאר הואשמו במתן שוחד לבכירים בפיפ''אאבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרו
גילי כהן (עמית שיסל, הוועד האולימפי)

גרנד סלאם דיסלדורף: כהן ונלסון לוי סיימו במקום ה-5

שישי | | 17:04    מאת מערכת ישראל ספורט

כהן רותקה בחצי הגמר ע''י אלופת העולם מיפן. קודם לכן ניצחה ג'ודוקא מרוקאית שסירבה ללחוץ את ידה בסיום. נלסון לוי תתחרה על הארד דרך בית הניחומים. שמאילוב הבטיח כמעט בוודאות את הכרטיס לטוקיו

גילי כהן ותמנע נלסון לוי הפסידו הערב (שישי) בקרבות על מדליות הארד בגרנד סלאם דיסלדורף, גרמניה. ברוך שמאילוב צפוי להתחרות באולימפיאדת טוקיו 2020 במשקל של עד 66 ק"ג, זאת לאחר שגם הוא וגם טל פליקר - שמתחרה איתו על הכרטיס למשחקים האולימפיים - הודחו בשלב מוקדם.

גילי כהן (עד 52 ק"ג) החלה את יום הקרבות עם ניצחון מול גאמרה קרבחל מפרו באיפון, לאחר מכן גברה על סומיה אירואי ממרוקו בגולדן סקור. ברבע הגמר ניצחה כהן את פרז בוקס היריבה הספרדיה ובחצי הגמר הפסידה לאלופת העולם אוטה אבה היפנית. בקרב על מדלית הארד הפסידה כהן לאמריקאית אנג’ליקה דלגדו ובכך סיימה את התחרות במקום החמישי.

תמנע נלסון לוי (עד 57 ק"ג) החלה את התחרות בסיבוב השני עם ניצחון מול הגרמניה פאולין סטארקה באיפון, משם המשיכה עם ניצחון נוסף באיפון מול דיאסונמה מוקונג׳וי מאנגולה אך ברבע הגמר הפסידה נלסון לוי לשרה קריוק הצרפתיה. בבית הנחומים ניצחה את דריה מזסקאיה מרוסיה ובקרב על הארד הפסידה למונגולית סומיה דורסורן וסיימה גם היא את התחרות במקום החמישי.

גפן פרימו (עד 52 ק"ג) ניצחה בקרב הראשון את הפורטוגלית ג׳ואנה רמוס עם שלושה עונשים ובקרב השני הפסידה למונגולית קורלודוי בישרלט.

ברוך שמאילוב, המדורג שביעי בעולם (עד 66 ק"ג), הפסיד כבר בסיבוב הראשון לסרג'יו אולניץ'. הפורטוגלי השיג ווזארי שני 1:15 דקות לסיום הקרב כדי לנצח. עם זאת, בשל הדחתו המוקדמת של טל פליקר, הבטיח כמעט בוודאות את הכרטיס לטוקיו. פליקר (עד 66 ק"ג) סיים את דרכו גם כן כבר בקרב הראשון. הישראלי ספג שלושה עונשים מהירים במפגש מול בגראטי ניניאשווילי הגיאורגי וככל הנראה כבר לא יצליח לעבור את שמאילוב בקרב על הכרטיס לטוקיו.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות