מכבי ת''א הבטיחה את הפסגה עם 82:93 על ירושליםסוף פודגוראנו חתם רשמית ברומא: ''מתרגש מאוד''התרחקה מאירופה: רק 0:0 לטוטנהאם אצל בורנמות'לוסיו מרניאו חתם בקריית שמונה, ברטקוס האריך חוזההפסד שישי ברציפות להפועל חולון, 98:81 לראשל''צכדוריד: לנגהאנס האריך חוזה, נבחרת הנשים בבית 1ויניסיוס קיבל תשובה שלילית לקורונה, בסגל לאלאבס?המנהלת החליטה: משחק מכריע בין בני לוד לעפולהבחזרה לשגרה: לקראת הגרלת ליגת האלופות בשישימכבי תל אביב: ''עומלים על בניית הסגל לעונה הבאה''
תתחרה בטוקיו. גפן פרימו (איגוד הג'ודו)

סופית: שמאילוב ופרימו יתחרו באולימפיאדת טוקיו

שני | | 12:31    מאת מערכת ישראל ספורט

על פי הדירוג האולימפי, הג'ודאי ניצח את פליקר במאבק על הכרטיס הבודד ב-66 ק''ג. הג'ודאית הצעירה תהיה הנציגה ביפן ב-52 ק''ג ולא גילי כהן הוותיקה. ישראל צפויה להשתתף גם בתחרות הקבוצתית

איגוד הג'ודו עדכן היום (שני) כי נכון לעכשיו, נבחרת ישראל תשתתף בתחרות הקבוצתית בג’ודו בטוקיו 2020. על פי הדירוג הקבוצתי שהתפרסם היום, מצויה הנבחרת המעורבת, גברים ונשים, בין 9 הנבחרות היחידות בעולם שעמדו בקריטריון לתחרות קבוצתית באולימפיאדה. 

בסוף השבוע, בסיום גרנד סלאם דיסלדורף, שמהווה את "התחנה הראשונה" לקביעת הספורטאים שייצגו את ישראל באולימפיאדת טוקיו, נקבע כי את ישראל ייצגו בנשים: שירה ראשוני (48 ק"ג), גפן פרימו (52 ק"ג), תמנע נלסון לוי (57 ק"ג). בגברים ייצגו את ישראל: ברוך שמאילוב (66 ק"ג), טוהר בוטבול (73 ק"ג), שגיא מוקי (81 ק״ג), פיטר פלצ'יק (עד 100 ק"ג), אורי ששון (מעל 100 ק"ג). ספורטאים נוספים שנמצאים בתמונת הקריטריון לאולימפיאדה וממשיכים להיאבק על ההשתתפות בטוקיו הם גילי שריר וענבל שמש (שתיהן במשקל 63 ק"ג), רז הרשקו (מעל 78 ק"ג), ולי קוכמן (עד 90 ק"ג).
 


על פי הדירוג העולמי שהתפרסם היום, נבחרת ישראל היא בין 9 הנבחרות שעומדות בקריטריון לתחרות קבוצתית מעורבת. באיגוד הג'ודו הוסיפו כי טל פליקר (66 ק"ג) וגילי כהן (52 ק"ג) עשו גם הם את הקריטריון והתמודדו בצורה נפלאה, ספורטיבית והגונה עם יריביהם למשקל. איגוד הג’ודו מעריך את ההשקעה העצומה של השניים ואת הדרך האדירה שהם עשו". המדובר הבכיר ביותר בין הישראלים הוא כמובן מוקי (2 בעולם), אחריו פלצ'יק (4), בוטבול (5), שמאילוב (5), ששון (8), פליקר (12) וקוכמן (18). אצל הנשים, פרימו מדורגת 8 בעולם ואחריה ראשוני (12), נלסון לוי (11), שריר (15), גילי כהן (15), שמש (20), כאשר הרשקו מקבלת כרגע קוואטה אירופאית.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות