ספרופולוס: ''נראה את אבדיה ממוקם גבוה בדראפט''רשמית: שחקני ריאל מדריד יקצצו 10-20 אחוז משכרםאוראל דגני: ''לא חשבתי שהמצב יהיה כל כך מסובך''מתווה חדש: כיצד הליגה האיטלקית תחזור לפעילות?סינדרלה: צפו במסעה של הפועל חדרה בליגת העלצפו: יציע העיתונות - סטייל מכבי תל אביב לרגל החגהפועל ת''א קיימה הרמת כוסית ב''זום'' לקראת החגההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישיחוגג לשחקנים: ''לאור מה שקורה בליגה, גאה בכם''אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''
התחרות אשתקד (גלעד קוולרצ'יק, באדיבות איגוד השחייה)

נבחרת איטליה לא תגיע לסבב האירופי במים פתוחים

חמישי | | 18:36    מאת מערכת ישראל ספורט

בשל נגיף הקורונה ובעקבות הנחיות חדשות ממשרד הבריאות, הוחלט שנציגים איטליה לא ישתתפו בתחרות שתתקיים באילת בסוף השבוע הבא. גם בלעדיהם, זו תהיה אחת התחרויות הגדולות ביותר אי פעם

בסוף השבוע הבא (6 עד 8 במרץ) עתידה להיערך באילת התחרות הפותחת את הסבב האירופי במים פתוחים. בעקבות הנחיות משרד הבריאות החדשות, נערכה היום (חמישי) הערכת מצב באיגוד השחייה, בשיתוף כל הגורמים הרלוונטיים, בה הוחלט שנכון לעת עתה ואם לא יהיה שינוי בהנחיות, הסבב יתקיים במלואו, אולם ייאלצו להיעדר ממנו שחייניות ושחייני נבחרת איטליה, כמו גם כל שחיין או שחיינית מהנבחרות האחרות אשר שהה באיטליה או בשאר המדינות שהוגדרו על ידי משרד הבריאות במהלך השבועיים האחרונים.

מעבר לכך, ההכנות נמשכות במלוא המרץ והציפייה היא גם ללא הנעדרים לאחת מתחרויות הסבב הגדולות ביותר שנערכו אי פעם, עם משתתפים מ-23 מדינות שונות. תחרות זו מהווה גם את אליפות ישראל במים פתוחים לשנת 2020, כשהמשחה ל-10 ק״מ ישמש גם כתחרות המבחן לקראת תחרות הקריטריון האולימפי במרחק 10 ק"מ. 

עוד הוחלט, כי כל טיסות הנבחרות השונות ליעדים יישקלו באופן פרטני בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כשהערכת מצב תתבצע על בסיס יומיומי. הטיסה של שחייני הנבחרת למחנה האימונים בסן דייגו בשבוע הבא תתקיים כסדרה, כמו גם טיסת נבחרת השחייה האמנותית (הנמצאת בימים אלה במחנה אימונים בספרד) לתחרות בפאריס. עם זאת, ישיבת הנהלת ה-LEN (איגוד השחייה האירופי) שהייתה אמורה להיערך בישראל ב-21 במרץ נדחתה בשלב זה, שכן נשיא האיגוד האירופי, פאולו בארלי, מגיע מאיטליה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות