ספרופולוס: ''נראה את אבדיה ממוקם גבוה בדראפט''רשמית: שחקני ריאל מדריד יקצצו 10-20 אחוז משכרםאוראל דגני: ''לא חשבתי שהמצב יהיה כל כך מסובך''מתווה חדש: כיצד הליגה האיטלקית תחזור לפעילות?סינדרלה: צפו במסעה של הפועל חדרה בליגת העלצפו: יציע העיתונות - סטייל מכבי תל אביב לרגל החגהפועל ת''א קיימה הרמת כוסית ב''זום'' לקראת החגההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישיחוגג לשחקנים: ''לאור מה שקורה בליגה, גאה בכם''אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''
המאמן דביר גולדשטיין (צילום: אלון מור)

אליפות אירופה: נב' הנוער עם ספרד, שבדיה והונגריה

חמישי | | 14:04    מאת מערכת ישראל ספורט

כדוריד: הכחולים-לבנים ישחקו בבית ב', באוגוסט בסלובניה. המאמן דביר גולדשטיין: ''קשה מאוד, נתכונן ונעשה את המיטב. כל הנבחרות חזקות ואיכותיות''. בשני - הגרלת הסיבוב השלישי במוקדמות אליפות העולם

נבחרת הנוער של ישראל הוגרלה היום (חמישי) במשחקי אליפות אירופה עד גיל 18 שייערכו באוגוסט בסלובניה, לבית ב' - יחד עם נבחרות שבדיה, ספרד והונגריה. בבתים המקבילים - בבית א' איסלנד, סלובניה, סרביה ואיטליה. בבית ג' - דנמרק, גרמניה, נורבגיה ורוסיה. בבית ד' - קרואטיה, צרפת, פורטוגל, ואוסטריה. 

המאמן דביר גולדשטיין התייחס להגרלה: "היא כמובן קשה מאוד, אבל אנחנו נתכונן ונעשה את המיטב כדי להגיע למטרות שלנו. שבדיה סיימה באליפות אירופה הפתוחה עד גיל 17 במקום השני. את ספרד פגשנו והיא ניצחה אותנו, והונגריה היא נבחרת חזקה מאוד. מצד שני, כל הנבחרות באליפות אירופה חזקות ואיכותיות".

בשלב זה הפורמט המוצע לאליפות, שצריך לקבל אישור סופי של הנהלת האיגוד האירופי הוא, ש-11 הנבחרות שידורגו ראשונות באליפות יעפילו לאליפות העולם עד גיל 19 וימשיכו לאליפות אירופה ב-2022. 5 הנבחרות שיסיימו במקומות 12-16 יתמודדו בהמשך במעין פליאוף הישרדות יחד עם 3 נבחרות שיסיימו ב-3 הבתים באליפות אירופה דרג ב' במקום השני – כאשר שתי הראשונות (מתוך 8 נבחרות) ישארו/יעפילו לאליפות אירופה הבאה. להישארות נבחרת הנוער בדרג הבכיר תהיה השפעה גם על המשך דרכה של נבחרת העתודה באליפות אירופה עד גיל 20 ב-2022. נבחרת העתודה כבר הוגרלה לאליפות אירופה עד גיל 20, אשר תיערך באיטליה ובאוסטריה. למרות השיבוץ הקשה - בבית ד' יחד עם נבחרות גרמניה, דנמרק והונגריה.

ביום שני, תיערך בוינה הגרלת הסיבוב השלישי במוקדמות אליפות העולם מצרים 2021. אם נבחרת ישראל תצלח את משימת לטביה בחודש הבא ותעפיל לשלב השלישי, היא תורגל מול אחת הנבחרות הבאות: סלובניה, גרמניה, פורטוגל, שבדיה, אוסטריה, הונגריה, בלארוס, צ'כיה, איסלנד וצרפת. המשחקים ייערכו בתחילת חודש יוני (5-7 ו-9-11). נבחרת ישראל, שסיימה את השלב הראשון במקום הראשון והקדימה את נבחרות יוון, פינלנד וקפריסין, תתמודד מול לטביה ב-16 באפריל בת"א, כאשר משחק הגומלין ייערך ב-19 בחודש בואלמיירה שבלטביה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות