ויתרה על האליפות? דורטמונד הפסידה 2:1 ללברקוזןשער של וייסמן נפסל, ויאדוליד סחטה 2:2 מול אלצ'הדסה עלה לרבע גמר הגביע ההולנדי, זהבי יצטרף אליו?רשמית: ליגות העל בכדורגל ובכדורסל ישובו בסופ''שיורוקאפ נשים: ניצחון גדול לאליצור רמלה על מישקולץ'יצא בזול: ליאו מסי הורחק משני משחקים בפועל בלבדהפוליטיקה תכריע: משרד הבריאות תומך בחזרת הליגהוובה בראון חתם בראשל''צ, מאוריסיו קורדיירו בירושליםיו''ר מנהלת הנשים: ''ענף כדורסל הנשים בסכנת קריסה''דדאס: ''אנחנו רחוקים 40 דקות מהשגת היעד ההיסטורי''
הנבחרת הישראלית (באדיבות איגוד השחייה)

שחייה אומנותית: ארד וציון שיא לישראל בגביע העולם

ראשון | | 22:14    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שקיבלה אישור מיוחד לצאת, נבחרת השחייה האומנותית סיימה עם מדליית ארד בתרגיל הקבוצתי החופשי בזכות ציון שיא של 84.5333 נקודות, הגבוה ביותר שהושג אי פעם על ידי נבחרת קבוצתית ישראלית

נבחרת השחייה האמנותית של ישראל ציינה הערב (ראשון) את יום האישה הבינלאומי בצורה הטובה ביותר, כאשר סיימה את השתתפותה בתחרות מסבב גביע העולם בפריס, צרפת, עם מדליית ארד בתרגיל הקבוצתי החופשי בזכות ציון שיא של 84.5333 נקודות, הגבוה ביותר שהושג אי פעם על ידי נבחרת קבוצתית ישראלית.

הנבחרת, הכוללת את עדן בלכר, שלי בובריצקי, אלינה חלמסקי, מאיה דורף, ניקול נחשונוב, אריאל נשיא, טלי אוסטרובסקי ופולינה פריקזציקובה, וכן את המחליפות שירה מאיר ונוי גזלה, זכתה ל-25 נקודות על הביצוע, 34.1333 נקודות על התרשמות אמנותית ו-25.1 נקודות על דרגת הקושי.

הישראליות הקדימו בדירוג נבחרות חזקות כארה״ב ובריטניה, כאשר מי שסיימו לפניהן הן אוקראינה, שזכתה לציון של 94.6 נקודות וצרפת המארחת, שזכתה ל-88.6667 נקודות. גם בתרגיל הטכני זכו הבנות במדליית הארד עם ציון של 76.0566, אולם נציין כי בתרגיל זה השתתפו שלוש נבחרות בלבד (לעומת 11 בתרגיל החופשי).

כזכור, הבנות הגיעו לתחרות בצרפת לאחר מחנה אימונים בספרד ולפי הנחיות משרד הבריאות, עליהן להיכנס לבידוד אם היו שבות כעת לישראל. כדי להימנע משיבוש שגרת האימונים, שחייניות הנבחרת לא יחזרו לישראל בשלב זה, אלא ימשיכו למחנה אימונים בליטא, מדינה ממנה לא נדרש כעת בידוד עם החזרה לארץ. עם זאת, איגוד השחייה יבצע הערכת מצב על בסיס יומי למקרה שהוראות משרד הבריאות ישתנו, כאשר נבחנות גם חלופות אחרות למקרה הצורך, דוגמת בידוד משותף של הבנות בישראל.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות