באנגליה מעריכים: ''קייל ווקר סיים את דרכו בנבחרת''יונייטד תפסיד כ-116 מיליון ליש''ט אם העונה תבוטלרוסיה וקטאר הואשמו במתן שוחד לבכירים בפיפ''אאבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82
שחייה (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

כל תחרויות השחייה ב-30 הימים הקרובים מבוטלות

חמישי | | 14:33    מאת מערכת ישראל ספורט

הנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה הביאו את האיגוד להחלטה על אי קיום הפעילויות בבריכה, כולל שחייה אמנותית. היו"ר סימון דוידסון: ''לא נותר אלא להצטרף למאבק למיגור הווירוס, קוראים לנהוג באחריות''

הנחיות משרד הבריאות שיצאו אתמול (רביעי) ולפיהן אסורה התקהלות של מעל 100 איש במקומות סגורים משפיעות כמובן גם על השחייה הישראלית. באיגוד השחייה ערכו דיון מעמיק הבוקר בהשפעות ההנחיות החדשות והגיעו להחלטה המתבקשת כי כל תחרויות השחייה והשחייה האמנותית שהיו אמורות להיערך בישראל ב-30 הימים הקרובים מבוטלות בשלב זה, עד למתן הוראות חדשות מהרשויות.

הדברים אמורים בראש ובראשונה על "אליפות עמק חפר הפתוחה", שהייתה אמורה להתקיים בסוף השבוע הבא במכון וינגייט בהשתתפות שיא של למעלה מ-800 שחייניות ושחיינים, כמו גם אליפות מכבי בשחייה אמנותית וגביע הפועל בשחייה לצעירים וכל תחרויות הליגה השונות. לצד התחרויות, מבוטלות גם כל הפעילויות הנוספות שהיו אמורות להיערך במסגרת האיגוד, בדגש על ימי האימון המרוכזים במסגרת פרויקטי אנדר 14 ואנדר 16/18. אגודות שירצו לקיים פעילויות פרטיות יכולות לעשות כן שלא במסגרת האיגוד, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

בהמשך להנחיות, כל הטיסות לחו"ל אשר תוכננו במסגרת האיגוד מבוטלות, כולל התחרויות הבינ"ל שגם הן הודיעו על ביטולן, ובכללן: תחרויות הרב אומות (גיל נוער וקדטים) תחרות הסבב הנורדי בשטוקהולם (בוגרים), ותחרות גביע העולם בשחייה אמנותית ביוון. לגבי שחייני ומאמני הנבחרת שכבר שוהים בחו"ל - שחייני הבריכות הנמצאים במרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו ונבחרת השחייה האמנותית הנמצאת בליטא - ההחלטה כרגע היא להשאירם במסגרת האימונים המקומית תוך מתן דגש מיוחד על שמירה על בריאותם וצמצום פעילות שלא נחוצה.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון מסר: "בשעה כזו, בה כל מדינת ישראל מתגייסת לטובת מיגור וירוס הקורונה, לא נותר לנו אלא להצטרף למאמץ ולהודיע על ביטול כל הפעילויות הקרובות של האיגוד. אנו קוראים לכל משפחת השחייה הישראלית לנהוג באחריות ולהישמע להוראות משרד הבריאות, בשאיפה שהמשבר יחלוף ונוכל לחזור לקיים את הפעילות כסדרה בהקדם".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות