ההתאחדות ערערה על ההחלטה לזכות את מכבי ת''אניצחון יקר לאליצור רמלה, אשדוד דרסה את אליצור ת''אגל כהן: ''הכיוון הוא חיובי, חייבים לנתק את רעשי הרקע''הזר השישי: היידן דלטון חתם בחולון עד לתום העונהא.א.ק לרנקה הודיעה: ''הושג סיכום עם עומרי אלטמן''קרסטאיץ': ''אשדוד היא יריבה קשה, ייני וסבוריט בחוץ''הדרבי החיפאי יתקיים בשבת, מכבי ת''א-בית''ר בשניטניסאי ישראלי הוחרם בטורניר באיחוד האמירויותעמית שמחון חתם ל-3 שנים נוספות במדי הפועל חיפהאשלי בארטי תפגוש את דניאל קולינס בגמר אוסטרליה
הדרבי הראשוני בכדוריד (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

משרדי הבריאות והספורט הודיעו: הפעילות מושבתת

שישי | | 11:10    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי הפסקת הפעילות בכדורגל ובכדורסל, הוחלט בהחלטה משותפת של שני המשרדים על הקפאת הפעילות בכל הענפים בישראל שתכנס לתוקף באופן מיידי. מנכ''ל משרד הספורט: ''לא תורשה פעילות קבוצתית''

רשמית: התפשטות נגיף הקורונה שיתקה את הספורט הישראלי. זמן קצר לאחר שהכדורגל והכדורסל בישראל הושבתו עד להודעה חדשה, משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט הודיעו הבוקר (שישי) על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט בארץ באופן מיידי.

בהודעה המשותפת נמסר: "בהתייעצות שהתקיימה הבוקר בין המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו למנכ"ל משרד התרבות והספורט, עו"ד יוסי שרעבי, הוחלט, בהמשך להודעה על הקפאת הפעילות בליגות הכדורגל והכדורסל, על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט. ההחלטה נועדה לשמור על בריאות הציבור והיא תיכנס לתוקף מיידית".

מנכ"ל משרד הבריאות והספורט, יוסי שרעבי, מסר: "החלטה שהתקבלה בדקות האחרונות בדיונים עם משרד הבריאות, לא תורשה כל פעילות של כל ענפי הספורט הקבוצתיים. נאפשר אימונים רק לספורטאים בספורט יחידני. המשמעות היא שקבוצות הכדורגל והכדורסל כולל מחלקות הנוער והילדים, מושבתות מכל פעילות ללא אימונים".
 


מאיגוד הכדוריד נמסר: "לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה, הנחו הבוקר משרדי הבריאות ומשרד התרבות והספורט על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט. המשמעות היא שכל משחקי הליגות מופסקות ומשחקי גמר גביע המדינה לגברים ולנשים שמתוכננים להיערך החודש לא יערכו בשלב זה ועד להודעה חדשה. הערכת מצב תתבצע בהתאם להנחיות הגורמים המוסמכים בהמשך, ועל בסיסה יוחלט על המשך פעילות מתוך רצון לנהוג באחריות ציבורית. אנו מייחלים לימים טובים ובריאים מאלו - שבת שלום!".

מאיגוד הכדורעף נמסר: "איגוד הכדורעף מודיע בזאת על הפסקת כל פעילות ליגות הכדורעף ומשחקי גביע המדינה לאלתר עד הודעה חדשה וזאת במטרה לשמור על בריאות השחקנים/יות , שופטים, מאמנים ואנשי הצוות. איגוד הכדורעף עומד בקשר עם משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט לגבי התפתחויות ועדכונים נוספים. אנא שמרו על בריאותכם. נקווה לבשורות טובות בקרוב".

מאיגוד הטניס נמסר: "משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט החליטו הבוקר על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט. לכן, אנו נאלצים לדחות עד להודעה חדשה את ארצית פורים, תחרויות פסח ותחרויות הסניורים. כולנו תקווה שנחזור במהירות האפשרית לתחרויות הטניס. שבת שלום ורק בשורות טובות לכולנו!".

נגישות