באנגליה מעריכים: ''קייל ווקר סיים את דרכו בנבחרת''יונייטד תפסיד כ-116 מיליון ליש''ט אם העונה תבוטלרוסיה וקטאר הואשמו במתן שוחד לבכירים בפיפ''אאבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82
נבחרת השחייה האמנותית בליטא (באדיבות איגוד השחייה)

נבחרת השחייה האומנותית תחזור מיידית לישראל

שישי | | 08:52    מאת מערכת ישראל ספורט

באיגוד השחייה עשו מאמצים לשמור על שגרת האימונים של הנבחרת, אך החלטות האחרונות של ממשלת ליטא טרפו את הקלפים ומיד כשהתקבלו החליט האיגוד להחזירן הביתה, בידיעה כי ייאלצו להיכנס לבידוד

נבחרת ישראל בשחייה אמנותית, ששהתה בימים האחרונים במחנה אימונים בליטא, תוחזר היום (שישי) לישראל, כאשר הבנות יישמעו להנחיות משרד הבריאות וייכנסו ל-14 יום לבידוד. זאת, בשל הנחיות חדשות אשר ניתנו בליטא ובין היתר גרמו לסגירת כל מוסדות הציבור, בכללותן בתי הספר וגם בריכות השחייה.

כזכור, כשמשבר הקורונה החל כבר שהו בנות הנבחרת במחנה אימונים בספרד, ממנו עברו לתחרות גביע העולם בצרפת בה רשמו גם מספר הישגי שיא וצברו מספר מדליות. עם תום התחרות, היו אמורות לשוב לישראל לבידוד, אולם בשיתוף עם השחייניות, איגוד השחייה עשה מאמצים כדי לשמור על שגרת אימוניהן והן הועברו למדינה ללא מקרים פעילים של קורונה באותה העת, ליטא.

עם זאת, החלטות ממשלת ליטא האחרונות טרפו את הקלפים, ומיד כשהתקבלו החליט האיגוד להחזירן הביתה, בידיעה כי ייאלצו להיכנס לבידוד. המהלך נעשה בתיאום עם כל הגורמים המוסמכים לכך, וכמובן גם עם הבנות עצמן ומשפחותיהן. נציין כי התחרות הקרובה בה היו אמורות הבנות להתחרות, גביע העולם ביוון, בוטלה בגלל הווירוס, וכי כעת התחרות הקרובה שנותרה בלוח השנה היא תחרות הקריטריון האולימפית שאמורה להיערך ביפן ב-30 באפריל ונכון לשעה זו לא נמסרה מפינ״א כל הודעה על שינוי בה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות