ספרופולוס: ''נראה את אבדיה ממוקם גבוה בדראפט''רשמית: שחקני ריאל מדריד יקצצו 10-20 אחוז משכרםאוראל דגני: ''לא חשבתי שהמצב יהיה כל כך מסובך''מתווה חדש: כיצד הליגה האיטלקית תחזור לפעילות?סינדרלה: צפו במסעה של הפועל חדרה בליגת העלצפו: יציע העיתונות - סטייל מכבי תל אביב לרגל החגהפועל ת''א קיימה הרמת כוסית ב''זום'' לקראת החגההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישיחוגג לשחקנים: ''לאור מה שקורה בליגה, גאה בכם''אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''
שחקני באיירן מינכן (האתר הרשמי)

נכנעו לביקורות וללחצים: גם הליגה הגרמנית הופסקה

שישי | | 17:29    מאת מערכת ישראל ספורט

הבונדסליגה הייתה אמורה להיות הליגה הבכירה היחידה שמשוחקת בסוף השבוע הנוכחי - ללא קהל, אך ביקורות של שחקנים ובכירים אחרים בכדורגל הגרמני הביאו בסופו של דבר לדחייה של המשחקים המתוכננים

בזמן שכל חברותיה לתואר "הליגות הבכירות באירופה" הודיעו על השבתה כללית באופן מיידי, בליגה הגרמנית - משום מה - החליטו לערוך כמתוכנן את משחקי סוף השבוע, ורק לאחר מכן לצאת להפסקה. הדבר עורר גל עצום של ביקורות מצד שחקנים ובכירים אחרים בכדורגל הגרמני ולבסוף, ב-DFL (הגוף המנהל של הליגות המקצועניות) החליטו להיכנע ללחצים והודיעו על הקפאת הבונדסליגה וליגת המשנה עד ה-2 באפריל.
 


טיאגו אלקנטרה, הקשר הספרדי של באיירן מינכן, ניצל מוקדם יותר את חשבון הטוויטר שלו כדי למתוח ביקורת קשה על ההתאחדות. טיאגו בן ה-28, שסבל בימים האחרונים ממחלה ונעדר מאימוני הקבוצה, כתב: "זה מכוון ל-DFL - אתם לא אחראיים. זה מטורף, בבקשה תפסיקו להיות טיפשים ותתחברו למציאות. בואו נהיה כנים, יש הרבה נושאים שהם הרבה יותר חשובים מכל ענף ספורט".
 


מנכ"ל באיירן, קרל היינץ רומיניגה, הגיב לביקורות: "אין לנו מקרה חיובי של הידבקות בקורונה בבונדסליגה. בפרמיירליג ובפורמולה 1 יש, למשל. בסופו של דבר הליגה תשבית את פעילותה. אני חושב שאנחנו מנהלים את הפחד באחריות ותמיד בקנה אחד עם ההמלצות. זה בסדר שיש פאניקה. מסר לאוהדים? אל תגיעו למשחק, בבקשה, אל תתקהלו סביב האצטדיון ואל תעודדו מבחוץ. עלינו לעשות הכל כדי שהנגיף לא יתפשט במהירות".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות