ברתומאו: ''דיברנו עם מסי, בטוח שימשיך בברצלונה''לוזון הפתיע: לידור כהן לא תורגל בהרכב לגמר הגביעההתאחדות חויבה למסור מידע כספי על פתח תקווההפועל ב''ש: ''זה יכול להיות סיום מתוק לעונה קשה''ספרופולוס: ''לא מודאג מהיכולת, בוטח בקבוצה שלי''זלמנסון: ''למשחקים החשובים אנחנו מגיעים מוכנים''קינדה שיחק 77 דקות בהפסד הדרמטי מול שוינפלד''הנבחרת צריכה מאמן ולא פה גדול שמדבר שטויות''סביליה נצמדה לאתלטיקו מדריד עם 0:2 על מאיורקהנפרדו ללא הכרעה: 2:2 נהדר וקצבי בין מילאן לנאפולי
כדור כדורגל (טוויטר)

אופ''א והמועדונים סיכמו על השלמת העונה עד ה-30.6

שלישי | | 18:22    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר דחיית היורו, כל הצדדים חתמו על הסכם שיאפשר את סיום העונה, כמובן בהתאם להתפתחויות במשבר הקורונה. נשיא הליגה הספרדית: ''רוצים שהליגה תסתיים בצורה הוגנת''. נשיא גנואה משדר אופטימיות

הכדורגל האירופי מברך הערב (שלישי) על החלטת אופ"א לדחות את היורו בשנה אחת ליוני 2021, כאשר נשיא אופ"א אלכסנדר צ'פרין מסר: "זה היה חשוב, כגוף המנהל את הכדורגל האירופי, שאופ"א תוביל את התהליך ותקריב את הקורבן הגדול מעולם. דחייתו של היורו עלתה לאופ"א כספים רבים, אבל נעשה הכל כדי שהכדורגל לא יינזק באף אחת מ-55 ההתאחדויות שחברות בארגון".
 


נשיא יובנטוס אנדראה אניילי, המשמש כיו"ר ארגון המועדונים האירופיים (ECA), אמר: "אירופה מתמודדת עם האתגר הכי גדול של דורנו, כזה שמשפיע על כל החברה, וגם על הכדורגל. מדובר באתגר מאסיבי עבור המשחק שלנו, ועלינו כמנהיגים מוטלת האחריות להגן עליו לטווח ארוך. הפוקוס יעבור עכשיו למציאת פתרונות לעונת 2019/20 ולהבטיח שהכדורגל, כמו החברה כולה, יוכל לחזור במהירות המירבית לשגרה ולקצב הטבעי שלו". מאמן נבחרת הולנד, רונאלד קומאן, הוסיף: "חבל שהיורו נדחה, אבל כדורגל הוא לא הדבר החשוב בחיים כרגע. תיארתי לעצמי שהיורו לא יתקיים הקיץ".

בתוך כך, השאיפה של אופ"א היא לראות את הליגות המקומיות שבות לפעילות ב-15 באפריל או בתחילת חודש מאי, וזאת כמובן אם ההנחיות הספציפיות בכל מדינה יאפשרו זאת. המטרה המרכזית של הארגון שמנהל את הכדורגל האירופי היא שכל הליגות - כולל המפעלים האירופיים - יגיעו לסיומן עד ה-30 ביוני. בהתאם לכך, ישובצו מחדש גם שלבי המקודמות של המפעלים היבשתיים בעונת 2020/2021. לפי הסיכום שהושג, גמר ליגת האלופות בכל תרחיש אפשרי צריך להיערך ב-27 ביוני, בהנחה - כמובן - שתושג בחודשיים הקרובים השתלטות על נגיף הקורונה.
 


נשיא ההתאחדות הספרדית לואיס רוביאלס אמר: "אלו ימים קשים בספרד, אנחנו מתמודדים עם דברים שהם חשובים יותר מספורט, אבל עלינו להמשיך ולעבוד ואני מודה לכולם על העבודה הקשה. אנחנו נמצאים בקשר רציף עם אופ"א, מדברים איתם בכל יום ופועלים בהתאם. הליגה חייבת להגיע לסיומה העונה, כשהמטרה היא לעשות זאת לפני ה-30 ביוני. המטרה של כל הליגות והמפעלים היא לסיים את העונה בצורה הוגנת. כולם רוצים שייעשה צדק. הליגות הפסידו המון כסף, אבל הסיוע הכלכלי למועדונים מובטח ב-100 אחוז. אנחנו לא מוכנים לסיים את העונה לפני הזמן, בשום פנים ואופן לא נתמוך באפשרות של לספור רק את הסיבוב הראשון ולסיים את העונה לפי זה. אנחנו רוצים להמשיך את העונה מאותה הנקודה ולסיים אותה בצורה הוגנת".

הליגה האיטלקית הייתה הראשונה באירופה שהחליטה לעצור פעילות בעקבות התפשטות הקורונה, והיא עשתה זאת באופן רשמי ב-9 במרץ. בהודעה שנמסרה נכתב כי הליגה עשויה לשוב לפעילות ב-3 באפריל, תאריך שנראה לא ריאלי. נשיא גנואה, אנריקו פרציוסי, סיפר היום כי מיהלת הסרייה א' וההתאחדות האיטלקית סיכמו על תאריך חדש - 9 במאי. "ההחלטה לדחות את היורו תעזור לנו בנושא", אמר נשיא גנואה בראיון שנתן לתחנת רדיו מקומית. הסכמנו על תאריך חדש לחזרת הליגה, אבל השחקנים יצטרכו לשוב לפעילות שבועיים קודם לכן כדי להיכנס לכושר".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות