ספרופולוס: ''נראה את אבדיה ממוקם גבוה בדראפט''רשמית: שחקני ריאל מדריד יקצצו 10-20 אחוז משכרםאוראל דגני: ''לא חשבתי שהמצב יהיה כל כך מסובך''מתווה חדש: כיצד הליגה האיטלקית תחזור לפעילות?סינדרלה: צפו במסעה של הפועל חדרה בליגת העלצפו: יציע העיתונות - סטייל מכבי תל אביב לרגל החגהפועל ת''א קיימה הרמת כוסית ב''זום'' לקראת החגההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישיחוגג לשחקנים: ''לאור מה שקורה בליגה, גאה בכם''אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''
קווין דה בראונה בפעולה (אתר הפרמייר ליג)

מזכ''ל ארגון השחקנים העולמי חושש ממשבר הקורונה

רביעי | | 09:28    מאת מערכת ישראל ספורט

מזכ''ל FIFPro, יונאס הופמן, מזהיר מפני פשיטת רגל עולמית ומתכונן לפיטורים המוניים של שחקנים:: ''הצד המכוער של תעשיית הכדורגל יתגלה. אנחנו יודעים איך הכדורגל מנוהל, המועדונים הולכים על הקצה''

מזכ"ל ארגון שחקני הכדורגל העולמי FIFPro, יונאס הופמן, חושש כי בצל משבר הקורונה תעשיית הכדורגל "תראה את פניה המכוערות". הופמן, ידיד וותיק של ארגון השחקנים הישראלי, המהווה חלק אינטרגלי מ-FIFPro, דיבר אמש (שלישי) בעקבות ההחלטה על דחיית משחקי היורו בשנה, עליה בירך. עם זאת, בשל אי הוודאות בנוגע לשובם של משחקי הליגות, הביע הופמן חשש מהשלכות המשבר על הענף.

הופמן הוסיף: "לראשונה זה עשורים, אנו עומדים בפני איום ממשי ומתמשך של פגיעה כלכלית בכדורגל העולמי. אנחנו חייבים להסתכל על ההיבטים החברתיים-כלכליים של משבר וירוס הקורונה, ומדובר בכל העוסקים בתעשיית הכדורגל העולמי, המונה עשרות אלפים רבים. אנחנו יודעים איך מועדוני כדורגל מתנהלים מבחינה תקציבית - יכולת הנזילות שלהם תמיד גבולית. אם לא נגיב במהירות מבחינת ייצוב תזרים המועדונים, אנו בכדורגל, גברים כנשים, עלולים להתמודד עם סכנה של פיטורים והלנות שכר".

המזכ"ל סיכם: "יש לקחת בחשבון גם כי גם ההתאוששות מהמשבר לא תהיה בבת אחת. פתחנו בשיחות דחופות עם פיפ"א, בנסיון לקדם הלוואות ומענקים, והבטחת תשלומים עתידיים שבסכנה. כמו כן, אנחנו מקדמים דיונים בנוגע למשך החוזים של העונה הנוכחית, שאמורה היתה להסתיים במאי-יוני, וככל הנראה תתמשך מעבר לכך, וההשלכות על שוק ההעברות בקיץ".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות