ספרופולוס: ''נראה את אבדיה ממוקם גבוה בדראפט''רשמית: שחקני ריאל מדריד יקצצו 10-20 אחוז משכרםאוראל דגני: ''לא חשבתי שהמצב יהיה כל כך מסובך''מתווה חדש: כיצד הליגה האיטלקית תחזור לפעילות?סינדרלה: צפו במסעה של הפועל חדרה בליגת העלצפו: יציע העיתונות - סטייל מכבי תל אביב לרגל החגהפועל ת''א קיימה הרמת כוסית ב''זום'' לקראת החגההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישיחוגג לשחקנים: ''לאור מה שקורה בליגה, גאה בכם''אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''
בעלי מכבי ת''א, מיץ' גולדהאר (ישי נאמן)

דיווחים: ''אופ''א תשקול את השהיית חוקי הפייר פליי''

שישי | | 18:43    מאת מערכת ישראל ספורט

משבר הקורונה ממשיך להשפיע על הכדורגל העולמי: בארגון ינסו להקל על הקבוצות ולסייע להן לשוב יותר מהר לסדר היום, ובפגישה נוספת שתתקיים יציעו את הרעיון הזה לשנה אחת לפחות. מכבי ת''א תרוויח?

התפשטות נגיף הקורונה ממשיכה להשפיע על הכדורגל העולמי ומי שעשויה לצאת מורווחת מכל המצב הכלכלי הלא פשוט היא מכבי תל אביב. ב"מארקה" הספרדי דווח הערב (שישי) כי אופ"א שוקלת לבטל את חוקי הפייר פליי זמנית, למשך שנה אחת, על מנת להקל על הקבוצות שעוברות משבר כלכלי לא פשוט. המשבר, שעלול גם להוביל לסיומן של עונות טרם הזמן בליגות השונות, מביא לאובדן הכנסות עצום וצפוי לגרום לקבוצה גם לדלל את התקציבים שלהן בשנים הקרובות. באופ"א אמורים לקיים פגישה נוספת בנושא.
 


חוקי הפייר פליי הפיננסי נכנסו לתוקף ב-2011 והם נוגעים לקבוצות שמשחקות בליגת האלופות ובליגה האירופית. לפי התקנות, הקבוצות צריכות למעשה להוכיח שאין להן חובות עם קבוצות אחרות או שחקנים ולהיות מסונכרנות עם רשויות המס במדינתן - משמע, לא להכניס יותר כסף ממה שהן מוציאות. מכבי תל אביב ספגה עונש בעקבות עבירה על התקנות הללו וכידוע, היא אינה יכולה לקנות שחקנים חדשים במשך שלוש שנים, אלא אם סכום העברתם לא יעלה על הסכום שיתקבל ממכירה של שחקנים המשתייכים לסגל.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות