רכש ראשון: ג'ורג' פוצ'יבה חתם לעונה בהפועל כפ''סליגת העל בכדורסל: בוטלו משחקי הפלייאוף התחתוןהפועל ת''א ביטלה את החוזים של דגני, בוזגלו וג'ראפישהר: ''החוזה שלי? לא הצמדתי לבעלים אקדח לרקה''בשל העומס בקישור: פלקושצ'נקו עשוי לעזוב את חיפהאדבאיו אקינפנוואה עלה ליגה - וריגש את כל אנגליהרכש חדש: שובל גוזלן חתם לעונה אחת בהפועל חדרהב''ש חגגה אל תוך הלילה, אבוקסיס צפוי לעזוב לנבחרתזידאן: ''אנחנו קרובים, אבל עדיין לא זכינו בשום דבר''דיווחים ביוון: ''יורגוס דוניס ייפגש עם ראשי מכבי ת''א''
מנולו גביאדיני בפעולה (טוויטר)

גביאדיני: ''אפשר לנצח בקרב רק אם נישמע לחוקים''

שבת | | 15:24    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקנה של סמפדוריה, השני בסריה אה שאובחן כחולה בנגיף הקורונה שגבה עד כה את חייהם של אלפים באיטליה, התראיין לגאזטה דלו ספורט: ''המחשבה שיכולתי להדביק אחרים מבלי שידעתי מענה אותי''

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי העולם ואחת הנפגעות הגדולות ביותר היא איטליה. בארץ המגף יש מאות מקרי מוות חדשים בכל יום, כאשר כעת עומד מספר המתים על כמעט 4,000 בני אדם. חלוץ סמפדוריה מנולו גביאדיני היה השחקן השני בליגה האיטלקית שאובחן שנדבק בקורונה והיום (שבת) הוא התראיין ל"גאזטה דלו ספורט" בנושא.
 


גביאדיני אמר: "הרגשתי מעט לא טוב ביום שלישי, ה-10 במרץ, אבל לא חשבתי שזה קשור לקורונה. התקשיתי לישון, הייתי מסוחרר, אבל היה לי חום נמוך, סביב 37.5 מעלות צלזיוס. פניתי בכל זאת לרופא הקבוצה, נבדקתי, והתוצאות חזרו חיוביות. חשבתי שזו בדיחה כשגיליתי כשהבדיקה שלי יצאה חיובית. לא ציפיתי לזה, במיוחד לאור העובדה שהחום שלי צנח מהר מאוד. באותו זמן התחלתי להרהר על הוירוס הזה. אם הרופא היה מחכה עם הבדיקה יום אחד, יכול להיות שלא הייתי מבצע אותה בכלל - הרי הרגשתי מצויין יום לאחר מכן. לא העליתי על דעתי שהבדיקה תחזור חיובית".

שחקן נבחרת איטליה הוסיף: "הייתי הולך לשוק לקנות פירות, הייתי מתנהל כרגיל. בטח הייתי מסכן לא מעט אנשים מבוגרים בכך שהייתי מעביר להם את הנגיף מבלי שהיה לי מושג שזה בכלל אפשרי. המחשבה הזו מענה אותי. אנשים יכולים להיות נשאים של הוירוס הזה מבלי להרגיש ובלי לדעת. את הקרב הזה אפשר לנצח אך ורק על ידי שמירה על מרחק אחד מהשני, כיבוד החוקים והישארות בבתים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות