ספרופולוס: ''נראה את אבדיה ממוקם גבוה בדראפט''רשמית: שחקני ריאל מדריד יקצצו 10-20 אחוז משכרםאוראל דגני: ''לא חשבתי שהמצב יהיה כל כך מסובך''מתווה חדש: כיצד הליגה האיטלקית תחזור לפעילות?סינדרלה: צפו במסעה של הפועל חדרה בליגת העלצפו: יציע העיתונות - סטייל מכבי תל אביב לרגל החגהפועל ת''א קיימה הרמת כוסית ב''זום'' לקראת החגההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישיחוגג לשחקנים: ''לאור מה שקורה בליגה, גאה בכם''אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''
מוחמד סלאח בפעולה (האתר הרשמי)

העונה הנוכחית תסתיים ביולי, הבאה תתחיל באוגוסט

ראשון | | 11:28    מאת מערכת ישראל ספורט

ב''דיילי טלגרף'' חשפו את התכנית החדשה של הפרמייר ליג ''לפעולה אופטימלית'' ובטוחים: ''השחקנים ישמחו לוותר על החופשה ולהישאר עם הכסף''. וגם: קבוצות הליגה הבכירה יעזרו לקבוצות מהליגות הנמוכות

רק לפני שלושה ימים נפגשו 20 נציגי קבוצות הפרמייר ליג בניסיון להיערך להמשך העונה ובהחלטה ראשונית, דחו את המשך המשחקים לסוף חודש אפריל. לפי דיווח הבוקר (ראשון) ב"דיילי טלגרף", בליגה הבכירה מתכננים לנצל את דחיית היורו כדי להשלים את המחזורים שנותרו עד סיום העונה מתחילת יוני ועד אמצע יולי, ובכל זאת לפתוח את העונה הבאה ב-8 באוגוסט כמתוכנן.
 


לפי הדיווח, בפרמייר ליג מודאגים מההפסדים הכספיים שייגרמו כתוצאה מדחייה של העונה הבאה, ולכן רוצים לפתוח אותה במועדה בכל מחיר. השחקנים ייאלץ בעקבות כך לוותר למעשה על הפגרה הקיצית, אך גורמים בליגה אמרו לעיתון: "כולם מבינים שהתוכנית הזאת פועלת גם לטובת השחקנים. הם יעדיפו את לוותר על החופשה כדי לספוג כמה שפחות הפסדים כספיים".
 


בתוך כך, מועדוני הפרמייר ליג התבקשו לסייע לקבוצות הליגה הראשונה והשנייה (הליגות השלישית והרביעית בטיבן), באמצעות תרומה של 20 מיליון ליש"ט. בעלי פורסט גרין רוברס קרא לקבוצות להתגייס ולתרום, אך הוא גם טען שזהו סיוע שנדרש למועדונים אחרים בליגה ולא לקבוצתו שלו: "בשלב זה אנחנו בסדר בפורסט גרין, אבל קבוצות אחרות הולכות מאוד להתקשות בלי הכנסה, אין בכלל ספק".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות