באנגליה מעריכים: ''קייל ווקר סיים את דרכו בנבחרת''יונייטד תפסיד כ-116 מיליון ליש''ט אם העונה תבוטלרוסיה וקטאר הואשמו במתן שוחד לבכירים בפיפ''אאבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82
קרל אנתוני טאונס (האתר הרשמי)

טאונס בדמעות: ''אמי מורדמת ומונשמת בשל הקורונה''

רביעי | | 08:12    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב מינסוטה פרסם סרטון באינסטגרם וקרא לכולם לא להקל ראש ולהתייחס ברצינות להנחיות בנוגע לנגיף המשתולל: ''חשוב שכולם יישארו בבית. תודה לצוות הרפואי שעוזר לאמא שלי. אתם הגיבורים האמיתיים''

כוכב מינסוטה טימברוולבס חשף הלילה (בין שלישי לרביעי) כי אימו מאושפזת בשבוע האחרון כשהיא מורדת ומונשמת לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה. שחקן הפנים של מינסוטה, סיפר שאביו שוחרר מבית החולים לבידוד ביתי, אך מצבה של אימו התדרדר והיא למעשה נמצאת בתרדמת. 
 


טאונס פרסם סרטון באינסטגרם ואמר בדמעות: "המחלה הזאת היא אמיתית, אסור לנו להקל ראש בנושא הזה. חשוב שכולנו נבין את החשיבות של מה שקורה בעולם בימים אלה. זה מצב קשה מאוד לי ולמשפחתי, בלשון המעטה. אמא שלי היא הבוס של המשפחה שלנו. אני מנסה להישאר חיובי וחזק עבור המשפחה. בבקשה שמרו על הקרובים לכם. המחלה הזאת קטלנית. אני ומשפחתי הולכים להמשיך להילחם בה, ואנחנו ננצח אותה. אני מקווה שהסיפור שלי עוזר".

שחקן הוולבס הוסיף: "אנחנו יכולים לנצח את המחלה הזאת, אבל זה רציני ואנחנו צריכים לנקוט בכל אמצעי הזהירות. אני משתף את הסיפור שלי בתקווה שכולם יישארו בבתים. אנו זקוקים לציוד נוסף ואנחנו צריכים לעזור לאנשי הרפואה שנמצאים בחזית של הדבר הזה. אני מודה לצוות הרפואי שעוזר לאמא שלי - אתם הגיבורים האמיתיים. מתפלל למען כולנו בתקופה קשה זו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות