לא מרימה ידיים: 1:4 יקר לברצלונה על ויאריאל בחוץמכבי ת''א: דורסי נחשף לנשא קורונה ונשלח לבידודירושלים שוב ניצחה את ראשל''צ, מכבי אשדוד ירדהליברפול ניצחה את אסטון וילה, הפסד מפתיע לסיטיהנהלת בני סכנין: מנסים לגייס כ-1.5 מיליון שקליםמכבי ת''א עשויה לא להופיע למשחק מול הפועל ב''שאחד הג'ודאים נדבק, נבחרת הגברים תיכנס לבידודיצאה ממירוץ האליפות: אינטר הפסידה 2:1 לבולוניהעבר את זהבי ומסי: שון וייסמן הבקיע שער 30 בליגההוועד האולימפי: אושרה תכנית להטמעת שוויון מגדרי
המפרק עו''ד יצחק אונגר (יח''צ)

יונגר: ''צריך ללמוד את המצב'', השחקנים ייצאו לחל''ת?

ראשון | | 17:21    מאת אודי קיסוס

ברקת העבירה את זכויות הניהול של המועדון לנאמנות בידי עו''ד יצחק יונגר, שהתייחס למשימה שעומדת בפניו: ''אני לא מגיע בתור מפרק, לא יודע להרחיב לגבי עתיד המועדון''. רחמים: ''יום עצוב למועדון, תם עידן''

דרמה גדולה נרשמה היום (ראשון) בהפועל באר שבע, כשבעלי הקבוצה אלונה ברקת הודיעה שהיא עוזבת את המועדון על רקע המחלוקת עם שחקני הקבוצה על הקיצוץ בשכר. אחרי שהשחקנים סירבו לתוכנית החירום שהציעה, ברקת הודיעה שתעביר את זכויות הניהול של המועדון לנאמנות בידי עו"ד יצחק יונגר, שעבד בעברו כמפרק הפועל פתח תקווה והפועל חיפה. בכל מקרה, הקבוצה לא חדלת פירעון ולא הולכת לפירוק, ולכן גם לא יירדו 9 נקודות ממאזנה. בשל חוסר ההסכמה לגבי הקיצוץ, מסתמן שיונגר יחליט להוציא את השחקנים והצוות המקצועי לחל"ת.

יונגר אמר לרדיו של ערוץ הספורט: "כרגע אני לא יכול לספר על התוכניות כי אני לא יודע מספיק וצריך ללמוד ולדבר עם השחקנים. אני לא מגיע לקבוצה בתור מפרק. הסיטואציה כרגע היא אחרת ממה שעשיתי בעבר ועקומת הלמידה חייבת להיות מהירה על מנת שנצליח". נאמן המועדון חזר ואמר שכרגע אין לו תשובות בנוגע למה שיקרה בהמשך והוא הולך ללמוד את הנושא לעומק ולבנות תוכנית סדורה: "קיבלתי את ההודעה רק היום, אני עדיין לא יודע מספיק בשביל להרחיב על עתיד המועדון. ברגע שאבין יותר אדבר בנושא. כרגע אין לי תשובות בנוגע לשאלות רבות בכל מקרה אני הכתובת לכל נושא בשביל שחקני הקבוצה".

המנכ"ל אסי רחמים אמר: "זהו יום עצוב למועדון ויום עצוב במיוחד גם עבורי. אין ספק שתם פרק חשוב ומשמעותי מאד של המון רגעים בלתי נשכחים אותם חווינו ב-14 השנים האחרונות עם תרומתה העצומה של אלונה ברקת. מאכזב מאד שלמרות הרצון של אלונה להמשיך ולהשקיע במועדון בזמן המשבר העצום בו אנו מצויים בימים אלו, תכנית החירום שנועדה כדי להעניק את הכלים למועדון להתמודד בצמרת הכדורגל הישראלי גם בשנים הבאות - לא זכתה להסכמתם של כולם. חשוב שדווקא עכשיו בימים בהם אנו טרודים בענייני הבריאות נשאר מאוחדים, לא נעסוק בהאשמות ולא בליבוי יצרים בתקווה שתמצא הדרך הנכונה בה יוכל המועדון להמשיך ולהיות מקור גאווה לעיר ולאוהדינו הרבים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות