מגמגמת: פ.ס.ז' איבדה יתרון וסיימה ב-2:2 נגד בורדואלאבס הדהימה 1:2 את ריאל מדריד בחוץ, הזאר נפצעיובנטוס מעדה ללא רונאלדו, 0:3 יקר לאינטר על ססואולועודד קטש: ''ניצחון מיוחד, גאה בגישה של השחקנים''אחרי קאמבק: נבחרת ישראל ניצחה 87:95 את ספרדניר קלינגר בטוח: ''אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה''הפועל ת''א מתחת לקו האדום עם 1:0 מול בני יהודהכיאל: ''רוטנשטיינר שלח הודעה שהוא מרוצה מהיכולת''בני סכנין ניצחה 0:1 את מ.ס אשדוד, בישול לבירם כיאלבאיירן ולייפציג ניצחו, דורטמונד מעדה בבית מול קלן
שחקני נבחרת ישראל (ליאת אבשלומי)

משחק הנבחרת בסקוטלנד נדחה עד להודעה חדשה

רביעי | | 17:28    מאת אדי חליאבין

אופ''א הודיעה שהמשחק בגלזגו במסגרת פלייאוף היורו שאמור היה להתקיים בחודש יוני נדחה פעם נוספת בגלל משבר הקורונה, לא ברור מתי ייערך. הרצוג לא צפוי להמשיך, יו''ר ההתאחדות חסון: ''אני אופטימי''

משחק חצי גמר פלייאוף העלייה ליורו 2020 בין נבחרת ישראל לנבחרת סקוטלנד, שהיה אמור להתקיים במקור ביום חמישי האחרון ונדחה ליוני הקרוב בשל משבר הקורונה, נדחה היום (רביעי) פעם נוספת לאחר שיחת ועידה שקיימה אופ"א עם 55 ההתאחדויות שחברות בארגון. משמעות הדבר עבור הנבחרת היא שהמאמן אנדי הרצוג לא ימשיך ככל הנראה כי חוזהו פג ב-1 במאי, כאשר מי שצפוי להחליפו הוא העוזר אלון חזן או המאמן החדש. חשוב לציין שהחלטה סופית בנושא טרם התקבלה, אך זה בהחלט הכיוון.

מההתאחדות לכדורגל: "ההתאחדות לכדורגל מבקשת להבהיר כי המשך ההתקשרות עם מאמן הנבחרת אנדי הרצוג לא נדון כלל בשלב זה. ברור כי המועד החדש למשחקי הפלייאוף - ככל הנראה חודש ספטמבר - יוצר סיטואציה חדשה, וזאת תבחן בשיתוף עם הצוות המקצועי והמאמן".

לא צפוי להישאר בתפקידו. אנדי הרצוג (ליאת אבשלומי)
מההתאחדות לכדורגל נמסר הצעדים הבאים אושרו:

1. משחקי הפלייאוף לטורניר גמר היורו שנדחו ליוני, יאלצו להידחות פעם נוספת. המשחקים יעברו ככל הנראה למועדים הבינלאומיים שקבועים בחודשים ספטמבר – אוקטובר – נובמבר 2020. כתוצאה מכך, ייתכן שהנבחרות יאלצו לקיים 3 משחקים בשבוע התכנסות אשר יורחב ביומיים נוספים (במקום מיום חמישי עד ליום שלישי, מיום רביעי עד לרביעי בשבוע שאחרי). מעבר להערכות הלוגיסטית יוצאת דופן בשבוע כזה, המשמעות האופרטיבית היא יותר משחקים רשמיים ופחות אימונים בשבוע בין-לאומי.

2. בשלב הזה, העיקרון המרכזי שמנחה את אופ"א הוא לעשות הכל כדי לסיים את הליגות המקומיות ואת המפעלים האירופים של עונת 2019/20. לאחר שההנחה האופטימית בדבר חזרה לפעילות בתחילת מאי נראית פחות ריאלית מבחינת המפעלים האירופים, הוצגו אופציות שונות של חזרה לפעילות במהלך יוני וסיום העונה הנוכחית בשלהי יולי/תחילת אוגוסט. במקרים אלה, גם פתיחת עונת 2020/21 תידחה או תתנהל בחפיפה עם סיום העונה הנוכחית. המשמעות האופרטיבית מבחינת לוח המשחקים המקומי היא שניתן יהיה לשחק את הליגות המקצועניות בחודשים יוני ויולי כדי לדווח בזמן לאופ"א על זהות הנציגות שלנו באירופה בעונה הבאה.

יו''ר ההתאחדות, אורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
3. משחקי המוקדמות של נבחרות הנשים והצעירה ידחו מאפריל/יוני לחודשים אוקטובר/נובמבר השנה וטורנירי הגמר ידחו לשנת 2022. טורנירי פיתוח, שלבי העילית והגמר של הנערים והנוער (בנים ובנות), יבוטלו השנה הזאת, אלא אם מתוכננת אליפות עולם ואז יצטרכו למצוא פתרון לגבי הנציגות האירופיות (לדוגמה – נערות עד גיל 17).

4. יבוצעו שינויים בכל הקשור לחלון העברות ומועדי רישום של אופ"א, כדי להתאים אותם למצב הנוכחי. כמו כן, הליך רישוי המועדונים של אופ"א צפוי לעבור שינויים והתאמות לגבי העונה הנוכחית ורישוי לעונה הבאה"

יו"ר ההתאחדות, אורן חסון, אמר: "לוחות הזמנים שנקבעו לפני כשלושה שבועות ביטאו אופטימיות גדולה, אך לצערי המציאות לא פעלה לפיה. התאריכים החדשים אותם הציגה אופ"א היום מבטאים את השאיפה המשותפת לכולם לאפשר את חזרת הליגות לטובת הכרעות על כר הדשא. ברור שאנחנו תלויים בהחלטות משרד הבריאות והרשויות בנושא, אבל אני אופטימי יותר היום, כי הארכה שנתנה אופ"א תסייע לנו להביא את הליגות לסיומן לא על שולחן הדיונים אלא במגרשים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות