אופיר קריאף חתם ל-3 שנים נוספות בבית''ר ירושליםגיא מלמד הודה: ''כדורגל ללא קהל הוא כדורגל עצוב''ג'אן מתגעגע: ''אין ספק שהאוהדים יחסרו לנו ביציעים''כדוריד: עידן מימון ימשיך לאמן את הפועל ראשל''צאחרי כחודשיים וחצי של פגרה: ווינר 16 שב לפעילות''משחק על עונה שלמה'': חזיזה יפתח מול מכבי ת''א?חשד: אלופת ישראל לשעבר ניהלה רשת לסחר בנשיםמייק ג'יימס חתם ל-3 שנים נוספות בצסק''א מוסקבהמייקל ג'ורדן: ''עצבני ומרגיש את הכאב, סבלנו מספיק''הליגה הספרדית תשוב ב-11 ביוני עם הדרבי של סביליה
שחקני הפועל ב''ש (אסף הופמן)

שחקני ב''ש פנו לנאמן: ''עלול להמיט אסון על המועדון''

חמישי | | 08:16    מאת אודי קיסוס

השחקנים הודיעו לעו''ד יונגר על פציעות של הזרים ושל ביטון, ספורי, קבהא וסבג וטענו: ''הוצאת פצועים וזרים לחל''ת היא בניגוד לחוק''. אבוקסיס דורש ששכרו יקוצץ לפי מתווה ברקת, הנושא יוכרע ביממה הקרובה

לא שקט בהפועל באר שבע. אחרי שהנאמן עו"ד יצחק יונגר הודיע שכל השחקנים יוצאים לחל"ת בשל מחלוקת חדשה לקבל קיצוץ בשכר בחודש יוני. השחקנים קיבלו את ההחלטה בהלם, לא פוסלים להגיש תביעות אישיות כנגד הנאמן על הנזקים שיגרמו להם בגלל ההוצאה לחל"ת וגם החליטו להוציא מכתב באמצעות עו"ד רועי רוזן שמייצג אותם במהלך מול הבעלים העוזבת אלונה ברקת.

עו"ד רוזן כתב לעו"ד יונגר: "שחקני הקבוצה מצרים צער עמוק על הודעתך הנמהרת, השגויה, המטעה והלא הוגנת. בהודעתך, הכוללת צעדים לא חוקיים במפגיע, אתה עלול להמיט במו ידך אסון על המועדון. התנהלותך הנמהרת באה לידי ביטוי גם בסיכומים שאתה משיג ואח"כ חוזר מהם, גם בלחץ העצום שניסית לייצר ביממה האחרונה באופן לא מובן וגם בהחלטה לגבי הוצאה לחל"ת (לא חוקי ואסור) דקות ספורות אחרי שיחתנו הטלפונית שבסיומה ביקשת שהות לבחון את הדברים ולחזור אליי. לצערי את הודעת המייל ששלחת אליי קראתי לאחר שכבר פורסמה בכלי התקשורת".

עו''ד רועי רוזן (אדי חליאבין)
עוד כתב עו"ד רוזן: "מוטב היה שהיית מברר את הדברים שדורשים בירור בטרם זימון פגישה היסטרית מהרגע להרגע, כאשר אינך מצוי בפרטים. אתה הגעת להסדר עם השחקנים וכעת אתה חוזר בך מתוכנו והדבר אינו מקובל כלל ועיקר. הניסיון להאשים בכך את השחקנים אינו ראוי. מוטב ליטול אחריות ולא להאשים את הזולת במחדליך. אפנה את תשומת לבך לעובדה הבסיסית והמובנת מאליה כי אין באפשרותך להוציא  עובדים לחל"ת רטרואקטיבית. זאת מן הטעם שמועד יציאה לחופשה ללא תשלום הינו אך ורק ממועד ההודעה על כך. תקופת הקורונה איינה יוצרת הפקר ואתה לא יכול ומנוע מלהוציא עובד לחל"ת רטרואקטיבית".

עו"ד רוזן סיכם את מכתבו לעו"ד יונגר וכתב: "חבל שזו הדרך שבחרת לנהוג ולהתנהל, תוך יצירת מהומה רבתי שכל כולה נגרמה אך ורק בשל התנהלותך (למרות ההודעות לתקשורת שאתה מקפיד להוציא, שאינן משקפות את המציאות כמו שהיא, בלשון המעטה). למען הסר ספק, הודעתך הפזיזה, הלא חוקית והמיותרת לא מקובלת על כלל מרשיי, אשר מסרבים לאמור בה ודוחים אותה מכל וכל. הריני להודיעך בזאת כי מרשיי, כולם ביחד וכל אחד לחוד, שומרים על מלוא זכויותיהם נוכח התנהלותך הלא חוקית".

המאמן יוסי אבוקסיס (אסף הופמן)
בנושא אחר, לאחר שהנאמן שלח את כל השחקנים לחל"ת אחרי שלא הסכימו לקצץ 50% בשכר של יוני, אין עדיין הסכמות עם המאמן יוסי אבוקסיס, שטוען כי הוא כבר סיכם מול אלונה ברקת על קיצוץ של 30% ומבקש כי ההסכם הזה יכובד. בתחילה המאמן לא אהב את הבקשה הזו לאחר שהגיע רק באמצע העונה וויתר על חוזה ארוך טווח בבני יהודה, אך לאחר שהבין את המצוקה של הבעלים, הסכים לכך. במהלך היום עו"ד יונגר והמאמן אמורים לדון במחלוקת כאשר בסופה ייחתך האם הצדדים יגיעו להסכמות או שהנאמן של ברקת ישלח גם את אבוקסיס לחל"ת.   

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות