הופנהיים גברה 1:3 על קלן, 58 דקות למונאס דאבוררועי ריינשרייבר ישפוט את מכבי ת''א נגד מכבי חיפההזר השלישי: רג'י אפשואו חתם רשמית במכבי חיפהניר קלינגר: ''נתמקד בלעשות הכי טוב שאנחנו יכולים''עשרות אוהדים של מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון''רוצים לייצר בב''ש מודל ניהולי שאין דומה לו בעולם''איביץ': ''מאמין שאנחנו מגיעים לפלייאוף ביכולת טובה''אנחת רווחה בב''ש: בדיקת הקורונה של זריהן שליליתר''ג: רועי לזר מונה למאמן, אחותו של סנדי כהן חתמהעוד חיזוק: פארפה נרשם במכבי ת''א, אקווה בחיפה
המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)

''רוצה שהרצוג ימשיך, אבל אולי עדיף שזה לא יקרה''

ראשון | | 08:21    מאת אדי חליאבין

המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל אמר בראיון באוסטריה לגבי עתידו של הרצוג: ''קריטי שמאמן יהיה במאת האחוזים מאחורי הקבוצה שלו''. מחר צפוי יו''ר ההתאחדות חסון לקיים שיחת ועידה לגבי עתיד המאמן

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, צפוי לקיים מחר (שני) שיחת וידאו בשל ההחלטה לחשב מסלול מחדש עקב דחיית משחק פלייאוף היורו בגלזגו לפחות עד לחודש ספטמבר עם אנדי הרצוג והמנהל המקצועי וילי רוטנשטיינר, ממנה עשוי להיגזר בקרוב מאוד עתידו של המאמן הלאומי, כשהנטייה היא כרגע שלא להמשיך את החוזה איתו.

אנדי הרצוג התראיין בסוף השבוע האחרון באוסטריה וטען שעדיין מוקדם לדעת אם הוא יאמן את נבחרת ישראל במשחק פלייאוף יורו 2020 נגד סקוטלנד, שעדיין לא ברור מתי בדיוק יתקיים לאחר שנדחה פעם נוספת מהמועד הדחוי, כאשר המאמן האוסטרי טען כי הוא מצפה שתוך שבועיים הוא יגיע עם ההתאחדות לכדורגל בישראל להסכמות על עתידו.

מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (אסף הופמן)
הרצוג, שחוזהו בנבחרת הסתיים למעשה בסוף שנת 2019, זכה להארכה אוטומטית עד מרץ בשל ההעפלה לפלייאוף העלייה ליורו דרך ליגת האומות, אבל על אף שהכוונה הייתה להמשיך איתו גם אם המשחק נגד סקוטלנד היה נערך ביוני, הדחייה הנוספת - כנראה לחודש ספטמבר או אוקטובר - מעמידה בספק גדול את האפשרות שהרצוג ימשיך לעמוד על הקווים.

המאמן אמר בראיון כי "אי אפשר לדעת כרגע. או שאהיה בפלייאוף וחוזי יוארך, או שלא. כך או כך, זה יהיה עצוב". המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר אמר בראיון באוסטריה: "זה הכרחי שמאמן יהיה ב-100 אחוז מאחורי הקבוצה שלו. אם זה לא המצב, אולי עדיף שלא יהיה סיכום. זה יאכזב אותי אם אנדי לא ימשיך. הכוונה שלי היא שיאמן בפלייאוף, וגם לטווח רחוק יותר".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות