באיולין טפרי סיימה במקום השישי בגמר 3,000 מטריםצוקרמן שמט יתרון, לשם השווה ל-1:1 מול אוקראינהגם 24 שעות אחרי: לא נקבע אם השער של שחר חוקינוף הגליל מעדה בדקה ה-96, שאבו פוטר מהפועל פ''תגרנד סלאם טשקנט: נלסון לוי הפסידה בקרב על הארדכרמי יפתח במקום עמוס: ''הפציעה שלי? מרגיז וכואב''כהן: ''צריכים ריכוז מלא, רוצים להיות בפלייאוף העליון''אבוקסיס: ''כולם מחויבים, אני בטוח שגם התוצאות יגיעו''הפועל חולון מול גלבוע/גליל, מיילס והאוול ימשיכו להיעדרעוואד יפתח, בכר: ''לא סתם מכבי פ''ת נמצאת בצמרת''
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (אסף הופמן)

ההתאחדות: עתידו של הרצוג יוכרע לאחר חג הפסח

שלישי | | 12:43    מאת אדי חליאבין

חברי הוועדה המקצועית קיימו שיחת ועידה בווידאו דנו במגוון נושאים לאור משבר הקורונה ובין עלתה שאלת עתידו של המאמן, רוטנשטיינר - שהסכים עקרונית לקצץ בשכרו: אין להפריד את ליגת האומות מהפלייאוף

המנהל הטכני של נבחרת ישראל, ווילי רוטנשטיינר, הסכים עקרונית לקצץ בשכרו - כפי שפורסם אתמול בישראל ספורט - והיום (שלישי) עדכנו בהתאחדות לכדורגל לגבי עתידו של המאמן אנדי הרצוג. הסיכויים שהאוסטרי יישאר בתפקידו ויעמוד על הקווים בחצי גמר פלייאוף היורו מול סקוטלנד, שנדחה כזכור לפחות עד חודש ספטמבר, עדיין קטנים ובכל מקרה, הרצוג עצמו עדיין צריך להחליט אם הוא רוצה להמשיך.

המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)
מההתאחדות לכדורגל נמסר: "חברי הוועדה המקצועית קיימו הבוקר שיחת זום, בה דנו בדרכים הנכונות בסיטואציה הנוכחית לשמר פעילויות מסוימות, בהן קורסים למאמנים ונבחרות שונות. בישיבה לקחו חלק משה זוארץ, אלי אוחנה, דרור קשטן, מורן מאירי, דודו אוואט, שרון ניסנוב, שמעון מימון, מנכ"ל ההתאחדות רתם קמר ומנהל אגף הנבחרות גיא פורטניאגין".

עוד נמסר: "כמו כן נערך דיון לגבי מאמן הנבחרת הבוגרת אנדי הרצוג והאפשרויות העומדות בפני ההתאחדות. המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר, הסביר כי לתפישתו לא נכון להפריד את משחקי הפלייאוף מול סקוטלנד ומול סרביה/נורבגיה ואת ליגת האומות, בה תשחק הנבחרת בדרג ב' וצפויים להסתיים עד סוף חודש נובמבר.  לאחר החג יתקיימו שיחות בין רוטנשטיינר להרצוג על מנת לבחון את המשך פעילותו של המאמן".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות