משחק הכנה: נס ציונה - בית''ר ירושלים 3:0 (מחצית 2)קשה בהכנה, קל בליגה? 0:1 להפועל ב''ש על הפועל ר''גברתומאו: ''אף קבוצה לא חושבת לעזוב את היורוליג''שמעון מזרחי על ביטול היורוליג: ''יום עצוב מבחינתנו''ליגה לאומית: הנהלת האיגוד אישרה את סיום העונהאכזבה במכבי ת''א: ''נלחמנו, חידשנו את ההרתעה''דיווח: זלאטן נפצע בצורה קשה, ייעדר לתקופה ארוכה?עכשיו זה כבר רשמי: עונת 2019/20 ביורוליג בוטלהמכבי חיפה מתגייסת למען העסקים שנפגעו בקורונהדיווח: עונת 2019/20 ביורוליג וביורוקאפ הגיעה לסיומה
בעלי מכבי נתניה, אייל סגל (אסף הופמן)

אייל סגל: ''במוצאי הקורונה אחזור לתכנית המקורית''

רביעי | | 12:04    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי מכבי נתניה פנה לאוהדים בפוסט שפרסם בפייסבוק: ''אלו הזמנים להשאיר מאחור את המחלוקות. במלחמה כמו במלחמה, שמים הכל בצד ומרכזים את כל הכוחות למיגור האויב. נתניה תישאר מועדון ראוי''

אחרי שהודיע כי בכוונתו לעזוב את מכבי נתניה עוד לפני מגיפת הקורונה, הבעלים אייל סגל פנה היום (רביעי) לאוהדי הקבוצה באמצעות הרשתות החברתיות. הבעלים בירך את הקהל לקראת חג הפסח והבהיר כי הוא נרתם לסייע למועדון במהלך התקופה הקשה וכך מבחינתו יהיה עד תום המשבר.

סגל כתב: "אוהדים ואוהדות יקרים, העולם בכלל ומדינת ישראל בפרט, מתמודדים בחודשים האחרונים בסיטואציה גלובלית שלא פוסחת על איש. המכנה המשותף לכולנו, עולם הכדורגל, כמו נושאים רבים נוספים בהקפאה עמוקה והיום יום של הכלל עסוק בהישרדות בריאותית וכלכלית. התקופה הזו, שמכנסת את כלל הציבור ללא הבדל דת מין לאום וצבע אל חלקת אלוהים הקטנה הגרעינית והאישית שלו, ומפרידה הורים מילדים, סבים מנכדים ובעיקר מבודדת את האוכלוסיות הפגיעות מיקיריהם, זו תקופת לאהבת חינם ולהכרת הטוב. אלו הזמנים להשאיר מאחור את המחלוקות, לחפש את המשותף ולהשקיע ככל שנוכל בסיוע לאלו שזקוקים לנו".

בעלי מכבי נתניה, אייל סגל (אסף הופמן)
הבעלים הוסיף: "ב-2.2.20 בחרתי לשתף את קהל האוהדים בתוכניותיי לעתיד, בכוונותיי להשאיר את המועדון לאחר ולהתרכז בדור העתיד. זה היה רגע לפני ש"מגפה" שינתה את פני העולם, אך מכיוון שבמלחמה כמו במלחמה, שמים הכל בצד ומרכזים את כל הכוחות למיגור האויב, נרתמתי לסייע לעוסקים בדבר, על מנת שבסיום התקופה, מכבי נתניה תישאר מועדון ראוי בצמרת הכדורגל הישראלי. ואכן, מכבי נתניה הייתה הראשונה לסכם מול השחקנים והצוות המקצועי לשביעות רצון הצדדים, כך מול הספקים השונים, כך יהיה לאורך כל תקופת ההתמודדות במגיפת הקורונה".

סגל סיכם: "במוצאי הקורונה, נחזור לתוכניותיי המקוריות. עוד מספר שעות נשב בחברת המשפחה הגרעינית המצומצמת שלנו, לחגוג סדר אחר ושונה משידענו בעבר, אך כדי שנזכה לחגוג אותו בעתיד בהרכב משפחתי מורחב, אנחנו חייבים לוותר הפעם ולהישמע להנחיות. חבריי וחברותיי לקהל, חג חרות שמח ובעיקר, בריאות טובה לכם וליקירכם".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות