משחק הכנה: נס ציונה - בית''ר ירושלים 0:0 (מחצית 1)קשה בהכנה, קל בליגה? 0:1 להפועל ב''ש על הפועל ר''גברתומאו: ''אף קבוצה לא חושבת לעזוב את היורוליג''שמעון מזרחי על ביטול היורוליג: ''יום עצוב מבחינתנו''ליגה לאומית: הנהלת האיגוד אישרה את סיום העונהאכזבה במכבי ת''א: ''נלחמנו, חידשנו את ההרתעה''דיווח: זלאטן נפצע בצורה קשה, ייעדר לתקופה ארוכה?עכשיו זה כבר רשמי: עונת 2019/20 ביורוליג בוטלהמכבי חיפה מתגייסת למען העסקים שנפגעו בקורונהדיווח: עונת 2019/20 ביורוליג וביורוקאפ הגיעה לסיומה
שחקני הפועל ב''ש (חיים בן דוד)

ההחלטה בעניין שחקני הפועל ב''ש נדחתה ליום שישי

רביעי | | 13:44    מאת אודי קיסוס

לאחר שהשחקנים לא הגיעו להסכמות עם הנאמן, עו''ד יונגר העביר את המשכורות עבור 18 ימים בלבד בחודש מרץ. אם הצדדים יגיעו להסכמות הוא ישלם את ההפרש בין השכר המינימלי למשכורת בהתאם למתווה

סאגת הקיצוצים הבלתי נגמרת בהפועל באר שבע מסרבת לרדת מסדר היום. בהפועל באר שבע רצו לשלם לשחקנים ערב החג בצורה מסודרת בלי מתווה החל"ת, אך לאחר שלא כל השחקנים חזרו עם תשובה לגבי הקיצוץ בחודש יוני ומספר קטן בחרו פשוט לא לענות, הנאמן עו"ד יונגר נאלץ היום (רביעי) לשלם לפי המתווה והשחקנים קיבלו שכר עבור 18 ימים בהם התאמנו בחודש מרץ.

כזכור, הנאמן עו"ד יונגר העניק אולטימטום עד לשעות הבוקר המאוחרות והיה מוכן לחזור בו מכוונתו - זאת אם שבעת השחקנים שזכאים העונה גם למשכורת יוני יסכימו לקיצוץ של 40% ממנה. במידה והצדדים יגיעו להסכמות ביום שישי, הוא יעביר להם את היתרה. כלומר, במקום שכר מינימלי לזרים ולפצועים ואפשרות להירשם בלשכת התעסוקה, ישלים את ההפרש בין הסכום שקיבלו לבין שכרם בפועל, פחות אחוזי הקיצוץ.

גורמים לא מעטים בסביבת המועדון עדיין קוראים לאלונה ברקת ובעלה לחזור לנהל את המועדון במתווה המקורי שהציעה הבעלים. בסביבת ברקת טענו כי עד כניסת החג היא תוציא הודעה וייתכן שבשעות הקרובות זה עוד יקרה. בינתיים, השחקנים מספרים כי טרם הוגשו להם מסמכי חל"ת ויתרה מכך, ההודעה על יציאה לחל"ת הייתה הרבה אחרי ה-18 במארס, ולכן מן הראוי שיקבלו את כל משכורת החודש האחרון.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות