יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''הפועל ת''א ניצחה 1:2 את מכבי חיפה, הפער: 9 נקודותלוי: ''לב''ש סגל של אליפות'', אבוקסיס: ''הצגה של ניצן''נפרדו ללא הכרעה: רק 1:1 בין בית''ר י-ם להפועל ב''שאיתי שכטר: ''הבידוד? זה קשה לראות את כולם בחוף''כאילו לא הייתה פגרה: 0:2 למכבי ת''א על הפועל חיפהניצחון שביעי ברציפות לבאיירן, 0:5 ענק על דיסלדורףהופנהיים ניצחה 0:1 את מיינץ, 72 דקות למונאס דאבורהמנהלת: ''מכבי ת''א לא עדכנה את שחקניה במתווה''
הסמלים שעומדים לבחירה (עיצוב: עודד סרנגה)

בוחרים סמל חדש למועדון בית''ר ירושלים בכדורסל

חמישי | | 13:40    מאת מערכת ישראל ספורט

בצל משבר הקורונה והפגרה הכפויה, המועדון הצהוב-שחור מהבירה העמיד לבחירת האוהדים שלושה סמלים. נשיא המועדון מרדכי שלו: ''התחלנו להיערך לעונה הבאה''. גבי גפן: ''שאפו לאוהדים על שיתוף הפעולה''

כמו כל קבוצות הספורט בארץ, גם מועדון הכדורסל של בית"ר ירושלים נמצא בפגרת קורונה כפויה, ולא ברור אם ישובו לפעילות העונה. במועדון מהבירה החלו בכל מקרה בהכנות לעונה הבאה, ובערב החג (שביעי של פסח) יצא בקמפיין להחלפת סמל המועדון. בתוך שעות ספורות, הגיע הפוסט לחשיפה של עשרות אלפי גולשים ברשתות החברתיות, שהצביעו בתגובות ובליקיים.

הסיבה להחלפת הסמל הוותיק נובעת מכך שראשי המועדון רצו סמל חדשני יותר שבו שם הקבוצה יהיה קריא, ויראו את סמלי המועדון (מנורה, אריה) בבירור. הנהלת הקבוצה פנתה למעצב הגראפי עודד סרנגה והוא הציע להם מספר דוגמאות. המועדון החליט לשתף את אוהדי הקבוצה, ולהעמיד את שלושת ההצעות לבחירה. המועדון פרסם שיחלק חולצות של המועדון לחלק מהמצביעים.

שני הסמלים הראשונים מורכבים מאריה שואג וכדורסל, הם מסמלים חדשנות, ומזכירים להרבה אוהדים סמלים של מועדונים אמריקאיים מהNBA וליגת המכללות. בין התגובות שמצדדות בסמל מספר 2: "יש בו את כל המכלול העוצמה החדשנות והקראטיביות שלוגו צריך בעשור הנוכחי (גם מסורת עוברת שינויים ושיפוצים בהתאם לרוח התקופה) וזה לגיטימי ואף מתבקש".

הסמל השלישי מסמל יותר רשמיות וצניעות, סמלי המועדון ( מנורה- בית"ר, אריה- ירושלים) ברורים וסולידיים יותר. על הסמל השלישי שכרגע מוביל בפער גדול בהצבעות נכתב "הכי יפה סולידי ומקצועי", "נראה ממש ממש טוב. מתאים לרוח של הקבוצה שבאים תמיד בצנוע, והוא גם נראה ממש רשמי למשחקים".

גבי גפן: "אחרי שמונה שנים ראינו צורך בשינוי הסמל, להתאים אותו לשנת 2020, מכיוון שחשובה לנו דעת הקהל העמדנו את הדוגמאות שקיבלנו לבחירת האוהדים. שאפו לאוהדים על שיתוף הפעולה".

נשיא הקבוצה מרדכי שלו: "החלפת הסמל היא חלק ממיתוג מחדש של המועדון. הקורונה עצרה את הפעילות, אנו ממתינים להחלטות משרד הבריאות, משרד הספורט ואיגוד הכדורסל בנוגע להמשך הפעילות בעונה זו. אנחנו בכל מקרה, התחלנו להיערך לעונה הבאה, והחלפת הסמל והמיתוג הם צעד ראשון".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות