מגמגמת: פ.ס.ז' איבדה יתרון וסיימה ב-2:2 נגד בורדואלאבס הדהימה 1:2 את ריאל מדריד בחוץ, הזאר נפצעיובנטוס מעדה ללא רונאלדו, 0:3 יקר לאינטר על ססואולועודד קטש: ''ניצחון מיוחד, גאה בגישה של השחקנים''אחרי קאמבק: נבחרת ישראל ניצחה 87:95 את ספרדניר קלינגר בטוח: ''אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה''הפועל ת''א מתחת לקו האדום עם 1:0 מול בני יהודהכיאל: ''רוטנשטיינר שלח הודעה שהוא מרוצה מהיכולת''בני סכנין ניצחה 0:1 את מ.ס אשדוד, בישול לבירם כיאלבאיירן ולייפציג ניצחו, דורטמונד מעדה בבית מול קלן
הטבעות האולימפיות בטוקיו (האתר הרשמי)

הוועד האולימפי: להגדיר ספורטאים כעובדים חיוניים

שני | | 18:28    מאת מערכת ישראל ספורט

בוועד האולימפי דורשים חזרה מיידית לאימונים תוך שמירה על ההנחיות, ביצוע מבדקי קורונה לספורטאים ואנשי המקצוע וכן דנו בנושא התקציב. צוות בראשות גילי לוסטיג יוביל את החזרה של הספורט לשגרה

הוועד האולימפי בישראל קיים היום (שני) ישיבת זום מיוחדת בהשתתפות 75 ראשי איגודים והמנכל"ים שלהם, בו עלתה הדרישה החד משמעית ממשרד הבריאות להחזיר את הספורט האולימפי, הפראלימפי והלא אולימפי בישראל לשיגרת אימונים מידית. בנוסף, הוקם צוות פעולה מיוחד בראשותו של מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג, שיוביל את הספורט התחרותי בישראל לחזרה לשיגרה.

בפרוטוקול הישיבה נכתב: "הספורט הישראלי דורש להגדיר את ספורטאי ההישג והספורטאים חברי הסגלים האולימפיים והצוותים המקצועיים שלצדם כעובדים חיוניים בחברה הישראלית וחזרה מיידית וללא דחייה לשיגרת אימונים של כל ענפי הספורט. כמו כן, הפיכת וינגייט או אתרים אחרים מתאימים לאתרים סגורים, ביצוע מבדקי קורונה לספורטאים, מאמנים ואני מקצוע הבאים במגע עם הספורטאים בתדירות של אחת לשבוע".

גילי לוסטיג (ניצן זוהר, דוברות הטכניון)
עוד נכתב: "הספורט הישראלי כולו נרתם והקפיד לאכוף את הוראות משרד הבריאות במשך כל התקופה. השבתה מכל פעילות של למעלה מחודש ימים מהווה נזק בלתי הפיך לספורטאים ומשתתפי הישיבה תמימי דעים כי הגיע הזמן לחזור לפעילות. תיקצוב של 100% לפי תקציב 2019, כאשר כל קיצוץ יושלם מקופת קרן המתקנים כדי לוודא שהתמיכות לאיגודים ולאגודות לא נפגעו".

מהוועד האולימפי נמסר כי "הספורט הישראלי דורש להגדיר את ספורטאי ההישג והספורטאים חברי הסגלים האולימפיים והצוותים המקצועיים שלצדם ,כעובדים חיוניים בחברה הישראלית וחזרה מידית וללא דחייה לשיגרת אימונים של כל ענפי הספורט. הספורט הישראלי כולו נרתם והקפיד לאכוף את הוראות משרד הבריאות במשך כל התקופה. השבתה מכל פעילות של למעלה מחודש ימים מהווה נזק בלתי הפיך לספורטאים ומשתתפי הישיבה תמימי דעים כי הגיע הזמן לחזור לפעילות".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות