הופנהיים גברה 1:3 על קלן, 58 דקות למונאס דאבוררועי ריינשרייבר ישפוט את מכבי ת''א נגד מכבי חיפההזר השלישי: רג'י אפשואו חתם רשמית במכבי חיפהניר קלינגר: ''נתמקד בלעשות הכי טוב שאנחנו יכולים''עשרות אוהדים של מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון''רוצים לייצר בב''ש מודל ניהולי שאין דומה לו בעולם''איביץ': ''מאמין שאנחנו מגיעים לפלייאוף ביכולת טובה''אנחת רווחה בב''ש: בדיקת הקורונה של זריהן שליליתר''ג: רועי לזר מונה למאמן, אחותו של סנדי כהן חתמהעוד חיזוק: פארפה נרשם במכבי ת''א, אקווה בחיפה
אחת הכניסות לדיסני וורלד (Denis Adriana Macias, מתוך ויקיפדיה)

אפשרות: ב-NBA יקיימו את המשחקים בדיסני וורלד

חמישי | | 08:21    מאת מערכת ישראל ספורט

בארה''ב בוחנים את האפשרויות העומדות בפניהם כדי לקיים את עונת 2019/20, אחת ההצעות היותר רציניות היא להעתיק את כל הקבוצות למספר חודשים לפארק השעשועים באורלנדו, שמכיל 12 מגרשי כדורסל

זמנים קשים מחייבים פתרונות יצירתיים: כתב ה-NBA הבכיר שאמס צ'ארניה מ"The Athletic", פרסם הלילה (בין רביעי לחמישי) כי אחת האפשרויות הרציניות הביותר שנבחנת היא להמשיך את עונת 2019/20 בדיסני וורלד שבאורלנדו. ב-NBA בוחנים מספר מקומות כדי שיוכלו לשמור בהם את השחקנים בבידוד ופארק השעשועים הענק של דיסני הציע את עצמו. מוקדם יותר השבוע דווח שהקבוצות יקבלו אישור לפתוח את מתקני האימונים מיום שני הקרוב.
 


הרעיון הגדול מאחורי האפשרות הזו מדבר על כך שיש צורך לקיים את כל המשחקים שנותרו לסיום העונה ללא קהל, כאשר השחקנים צריכים להישאר מבודדים בבתי מלון. יחד עם זאת, ישנו רצון למזער ככל האפשר את הסכנות אשר יכולות להתעורר בקרב בריאות השחקנים. על ידי משחקים באתר של וולט דיסני, יוכלו קבוצות ה-NBA לשכן את כולם בביטחון מירבי ואף לקיים את כל המשחקים שנותרו בליגת שמושבתת מאז ה-11 במרץ. 

במתחם עצמו יש לא פחות מ-12 מגרשי כדורסל, ששניים מהם כבר ערוכים לשידור טלוויזיוני ונמצאים במתחם הספורט של ESPN במקום, מספיק חדרי מלון לאירוח כל השחקנים, הצוותים, אנשי התקשורת ושאר גורמים הכרחיים, מתקנים רפואיים צמודים, מסעדות, חדרי כושר ובריכות במתחם, כמובן שמדובר בשטח שיהיה סטרילי ולא תותר אליו כניסת קהל ופארק שבשל שיתוף הפעולה שלו עם ESPN כבר נמצא בקשרים עקיפים עם ה-NBA.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות