הופנהיים גברה 1:3 על קלן, 58 דקות למונאס דאבוררועי ריינשרייבר ישפוט את מכבי ת''א נגד מכבי חיפההזר השלישי: רג'י אפשואו חתם רשמית במכבי חיפהניר קלינגר: ''נתמקד בלעשות הכי טוב שאנחנו יכולים''עשרות אוהדים של מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון''רוצים לייצר בב''ש מודל ניהולי שאין דומה לו בעולם''איביץ': ''מאמין שאנחנו מגיעים לפלייאוף ביכולת טובה''אנחת רווחה בב''ש: בדיקת הקורונה של זריהן שליליתר''ג: רועי לזר מונה למאמן, אחותו של סנדי כהן חתמהעוד חיזוק: פארפה נרשם במכבי ת''א, אקווה בחיפה
דני אבדיה בפעולה (אתר היורוליג)

הגרלת הדראפט נדחתה, מתי העונה הבאה תצא לדרך?

שבת | | 08:14    מאת מערכת ישראל ספורט

לידיעת דני אבדיה וים מדר: בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשבתת הליגה שעדיין לא ברור מתי תוכל להתחדש, נדחה רשמית האירוע שאמור היה להיערך באמצע החודש בשיקגו. גם פתיחת העונה תידחה?

לידיעת דני אבדיה וים מדר: ה-NBA החליטה לדחות את הגרלת הלוטרי ואת אירוע הקומביין המסורתי, שהיו אמורים להיערך בשיקגו במהלך החודש הקרוב. על פי כתב ה-NBA הבכיר של ESPN, אדריאן ווז'נרובסקי, בכירים בליגה מנסים לדחות גם את הדראפט עצמו, אולם ההערכות הן שהוא ייערך במועדו המקורי ב-25 ביוני.

ים מדר בפעולה (אתר FIBA)
בהתאם לדחייה המסתמנת של הדראפט, גם פתיחת עונת 2020/2021 אמורה להידחות לדצמבר, כפי שמדווחים ב-ESPN. למהלך יש תמיכה בקרב בעלי הקבוצות ומנהלי הליגה הטובה בעולם, מתוך מטרה לתת לקבוצות אפשרות לקיים מה שיותר משחקים עם קהל, ברגע שתתקבל החלטה שהאוהדים יוכלו לשוב לאולמות, מה שלא אמור לקרות לפני 2021. נכון לעכשיו אין עדיין תאריך לחזרה של העונה הנוכחית (2019/20). הנהלת הליגה אמנם אישרה מבחינתה לקבוצות לפתוח את מתחמי האימונים שלהן, אבל חלקן מסרבות עד שיקבלו אישור מבחינה בריאותית לכך מהרשויות.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות