אכזבה גדולה במכבי חיפה: ''יש תחושה של סוף עונה''יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''הפועל ת''א ניצחה 1:2 את מכבי חיפה, הפער: 9 נקודותלוי: ''לב''ש סגל של אליפות'', אבוקסיס: ''הצגה של ניצן''נפרדו ללא הכרעה: רק 1:1 בין בית''ר י-ם להפועל ב''שאיתי שכטר: ''הבידוד? זה קשה לראות את כולם בחוף''כאילו לא הייתה פגרה: 0:2 למכבי ת''א על הפועל חיפהניצחון שביעי ברציפות לבאיירן, 0:5 ענק על דיסלדורףהופנהיים ניצחה 0:1 את מיינץ, 72 דקות למונאס דאבור
הדרבי הראשוני בכדוריד (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

עונת הכדוריד תסתיים, ללא הכרזה על אלופה או יורדות

שני | | 11:29    מאת מערכת ישראל ספורט

הוועדה המקצועית של איגוד הכדוריד ממצילה על סיום עונת 2019/20 ללא הכרזה על אלופות ומחזיקות גביע בגברים ובנשים, ללא יורדות - אך עם עולה אחת מכל ליגה. כמות הזרים בעונה הבאה תישאר ללא שינוי

בניגוד לניסיונות של ענפי הכדורגל והכדורסל לחזור לפעילות בסוף החודש הנוכחי או בתחילת החודש הבא, הבוקר (שני) פורסמו המלצות הוועדה המקצועית של איגוד הכדוריד וההמלצה העיקרית היא שעונת המשחקים הנוכחית (2019/20) הסתיימה בכלל ליגות הבוגרים/בוגרות והליגות הצעירות. בעונה הנוכחית לא יוכרזו אלופות ומחזיקות גביע. בכלל הליגות לא יהיו ירידות לליגה נמוכה יותר. לגבי ליגות צעירים במידה ויותר עד ה-1 ביוני לחזור לפעילות מלאה, ייערכו טורנירים בכדי לבצע פעילות הישגית כלשהיא, אשר תוגדר כגביע האיגוד.

הקבוצות שדורגו במקומות בהן עולים ליגה בוודאות (בהתאם לחוזר 1, ללא צורך במשחקי מבחן), יעפילו לליגה הבכירה ולפיכך: א) מקום ראשון בליגה הלאומית, ומקום ראשון בכל מחוזות הליגה ארצית וכן שתי העולות מליגת נוער מחוזי; ב) ליגת העל גברים תמנה בעונה הבאה 13 קבוצות; ג) הליגה הלאומית תמנה בעונה הבאה 11 קבוצות; ד) ליגת נוער עילית תמנה 12 קבוצות (יסוכם בהמשך מתכונת סופית לנוער). באיגוד הכדוריד הוסיפו כי הקביעה הסופית לגבי מיקום הקבוצות בליגות לגבי העולות תהיה לפי אחוזי הצלחה ויחס איבוד נקודות.

בנוסף נקבע גם מדרג הקבוצות להשתתפות בגביעי אירופה בעונה הבאה יהיה על בסיס הדירוג בטבלה בעת הפסקת ליגת העל: מכבי ראשון לציון - ליגה אירופית,  מ.כ. חולון, הפועל אשדוד, א.ס. רמת השרון - גביע האתגר האירופי. לגבי נשים הקביעה תהיה בשיתוף ואישור ועדת נשים. באשר לכמות הזרים לעונה הבאה, היא תישאר ללא שינוי, בהתאם להחלטה על מכסת הזרים שהתקבלה בשנה שעברה ותקפה לשתי עונות (עד 3 בליגת העל, עד 2 בליגה הלאומית). לגבי זרות בליגת נשים, ההמלצה להשאיר ולהמתין לאישור ועדכון ועדת נשים.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות