הופנהיים גברה 1:3 על קלן, 58 דקות למונאס דאבוררועי ריינשרייבר ישפוט את מכבי ת''א נגד מכבי חיפההזר השלישי: רג'י אפשואו חתם רשמית במכבי חיפהניר קלינגר: ''נתמקד בלעשות הכי טוב שאנחנו יכולים''עשרות אוהדים של מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון''רוצים לייצר בב''ש מודל ניהולי שאין דומה לו בעולם''איביץ': ''מאמין שאנחנו מגיעים לפלייאוף ביכולת טובה''אנחת רווחה בב''ש: בדיקת הקורונה של זריהן שליליתר''ג: רועי לזר מונה למאמן, אחותו של סנדי כהן חתמהעוד חיזוק: פארפה נרשם במכבי ת''א, אקווה בחיפה
פאריד אל מלאלי (האתר הרשמי)

דיווחים בצרפת: ''שחקן אנז'ה התערטל בציבור ונעצר''

רביעי | | 09:42    מאת מערכת ישראל ספורט

הקשר האלג'יראי פאריד אל מלאלי נתפס מאונן בחצר הבניין שלו בזמן שהביט לחלונה של אחת השכנות. הוא הודה באישומים המיוחסים לו וצפוי לספוג קנס. לפי ESPN, זו הפעם השנייה שהוא נעצר בעבירה זאת

קשרה האלג'יראי של אנז'ה הצרפתית, פאריד אל מלאלי, נעצר ביום שני האחרון לאחר שנראה מתערטל בציבור סמוך לביתו. לפי הדיווחים בצרפת הבוקר (רביעי), אל מלאלי נראה מאונן בזמן שהביט בחלונה של אישה שגרה בקומת הקרקע ליד מקום מגוריו. המועדון, וכן המשטרה המקומית, אישרו את דבר המעצר - אך סירבו להוסיף תגובה רשמית בנושא.
 


האירוע התרחש למעשה ביום שני בערב (22:50 שעון מקומי) והוא נתפס לאחר ששכנים של אותה אישה ראו את הכדורגלן עומד ליד החלון, מסתכל עליה ומאונן. השכנה התקשרה למשטרה ואז התברר שזו הפעם השנייה שהוא נעצר בגין אירוע דומה, כך לפי הפרסום ב-ESPN. לפי הדיווחים בצרפת, הקשר הודה באשמה ושוחרר לביתו לאחר שנחקר. הוא צפוי להישפט בקרוב ולהיענש בקנס בלבד. להגנתו, עורכי דינו טענו שהוא חשב שאותה אישה לא יכולה לראות אותו.

אל מלאלי, שרשם שתי הופעות בנבחרת אלג'יריה, אמנם שותף העונה בליגה 306 דקות בלבד במדי המדורגת עשירית בטבלה, אבל כבש בשמונה הופעות - פתח בהרכב בסך הכל ארבע פעמים - שלושה שערים. גם בגביע כבש פעמיים בשתי הופעות, אולם הוא נחשב לשחקן צעיר ומבטיח. רק לאחרונה הודיע המועדון כי הוא יאריך את החוזה לשחקן בן ה-23, שצפוי להישאר בקבוצה עד קיץ 2023.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות