הופנהיים גברה 1:3 על קלן, 58 דקות למונאס דאבוררועי ריינשרייבר ישפוט את מכבי ת''א נגד מכבי חיפההזר השלישי: רג'י אפשואו חתם רשמית במכבי חיפהניר קלינגר: ''נתמקד בלעשות הכי טוב שאנחנו יכולים''עשרות אוהדים של מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון''רוצים לייצר בב''ש מודל ניהולי שאין דומה לו בעולם''איביץ': ''מאמין שאנחנו מגיעים לפלייאוף ביכולת טובה''אנחת רווחה בב''ש: בדיקת הקורונה של זריהן שליליתר''ג: רועי לזר מונה למאמן, אחותו של סנדי כהן חתמהעוד חיזוק: פארפה נרשם במכבי ת''א, אקווה בחיפה
מנור סולומון באימון של שחטאר (האתר הרשמי)

סולומון שיבח את ישראל: ''אני כל כך מתגעגע לכדורגל''

רביעי | | 15:13    מאת מערכת ישראל ספורט

קשר נבחרת ישראל סיפר לאתר הרשמי של שחטאר דונייצק על הטיפול המוצלח של הרשויות בישראל לקורונה: ''המצב בארץ טוב מאוד, מרבית המקומות כבר נפתחו מחדש''. וגם הזמן הפנוי בפגרה ומסר לאוהדים

קשר נבחרת ישראל ושחטאר דונייצק מנור סולומון התראיין היום (רביעי) לאתר הרשמי של קבוצתו והתייחס להתמודדות שלו עם פגרה הקורונה הכפויה: "כמו כולם, אני נשאר בבית, רואה סרטים וסדרות בטלוויזיה, משחק בפיפ"א, מתאמן פעם או פעמיים ביום כדי לשמור על כושר, לומד פורטוגזית ומשוחח עם המשפחה והחברים שלי".
 


סולומון נשאל מה הדבר שהוא הכי מתגעגע אליו והשיב: "יותר מהכל, אני מתגעגע לחזור למשק. הייתה באוקראינה פגרת חורף, לאחר מכן סבלתי מפציעה ואחר כך הגיעה גם מגפת הקורונה וההסגר. אני כל כך מתגעגע לכדורגל, אני לא יכול לחכות כבר לרגע שאוכל לחזור להתאמן על כר הדשא עם חבריי לקבוצה. אני מקווה שנוכל לסיים את העונה בליגה. כמובן, הבריאות היא הדבר החשוב ביותר, אבל הייתי רוצה שהליגה תחודש. ככל הנראה ניאלץ לשחק ללא האוהדים, אבל זו כנראה האפשרות היחידה".

על ההתמודדות עם נגיף הקורונה בישראל, אמר קשר נבחרת ישראל: "המצב בישראל טוב מאוד כיום. היה שם הסגר קפדני. כמעט כל האנשים נשארו בבית במשך מספר שבועות, כאשר רק עובדים חיוניים הורשו לצאת. באופן כללי, ישראל התחילה לחזור לשגרה, מרבית המקומות כבר נפתחו מחדש". לבסוף, העביר מסר לאוהדי שחטאר ואמר: "אני מאחל להם בעיקר בריאות. המצב עכשיו קשה לכולם, אבל אני מאמין שבקרוב נתראה באצטדיון. אנחנו ממש מצפים לרגע בו נוכל לשחק ולשמח אותם שוב".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות