בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
נבחרת הדייויס (לידור גולדברג, איגוד הטניס)

נבחרות הדייויס והפדרציה של ישראל חזרו לאימונים

ראשון | | 12:16    מאת מערכת ישראל ספורט

באיגוד הטניס מנסים לארגן תחרויות בארץ כדי להסיר חלודה לפני חזרה אפשרית של הסבב העולמי, שמתוכננת כרגע ל-13 ביולי. המנהל המקצועי מנסדורף: ''אנחנו נערכים ליותר ויותר מסגרות שחוזרות לאימונים''

שחקני נבחרות הדייויס והפדרציה חזרו לשגרת האימונים ומתאמנים בכל בוקר בהדר יוסף יחד עם נבחרות העתודה. נכון לעכשיו עדיין לא ברור מתי יתחדש הסבב ויחזרו לשחק בתחרויות בינלאומיות ברחבי העולם, כאשר התאריך הרשמי הוא ה-13 ביולי, אולם קרוב לוודאי שגם תאריך זה יידחה בחודש נוסף לפחות. בינתיים עמלים באיגוד הטניס על ארגון תחרויות בארץ לשחקנים כדי שיתרגלו גם למשחקים רשמיים לפני החזרה לסבב.

את שחקני הדייויס - דניאל צוקרמן, עידן לשם, ישי עוליאל, בן פתאל ומור בוליס - מאמנים יואב שב ויואב בן צבי. שב: "אנחנו מאוד שמחים להיות בחזרה על המגרש אחרי תקופה בבית, כרגע נמצאים בתקופת הכנה כללית ובנוסף עובדים על אלמנטים ספציפיים אצל כל שחקן. ברגע שיהיה אישור על תאריך של חזרה לתחרויות, אנחנו ניכנס לתקופת הכנה ספציפית שמטרתה תהיה להכין את השחקנים לחזרה לסבב בצורה הטובה ביותר".

נבחרת הפדרציה (לידור גולדברג, איגוד הטניס)
עשר שחקניות נמצאות בסגל הרחב של נבחרת הפדרציה והן מתאמנות תחת ציפי אובזילר ואמיר חדד. בסגל הבנות נמצאות לינה גלושקו, שלי ברזניאק, שביט קמחי, ניקול חירין, קריסטין יונס, ניקול נדל, מאיה טחן, שחר בירן, ירדן אקלר ודריה שוורצמן.

המנהל המקצועי של איגוד הטניס, עמוס מנסדורף: "אנחנו כרגע נערכים ליותר ויותר מסגרות שחוזרות לאימונים. שחקני נבחרות הדייויס והפדרציה, כולל נבחרות העתודה, חזרו לפעילות בפעימה הראשונה, ובשבועיים האחרונים חוזרות יותר ויותר מסגרות כולל התכנית הלאומית, האקדמיה של שחקני הנוער ועוד הרבה מועדונים. כרגע אנחנו בוחנים את מהלך החזרה לתחרויות ואני מקווה שבימים הקרובים נוכל לפרסם תכנית תחרויות לשלושת החודשים הקרובים".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות