בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
סרחיו ראמוס עם מוחמד סלאח (האתר הרשמי)

קייליני: ''לפצוע את סלאח היה מהלך גאוני של ראמוס''

שבת | | 11:44    מאת מערכת ישראל ספורט

עוד חלקים נחשפים מהאוטוביוגרפיה של בלם יובנטוס: ''הוא פוצע שחקנים בערמומיות שטנית, הוא ידע שישבור לו את היד''. על וידאל: ''לארתורו יש חולשה לאלכוהול, הוא הגיע שיכור לאימון. הוא שותה יותר מדי''

הציטוטים מהאוטוביוגרפיה של בלם יובנטוס, ג'ורג'ו קייליני, ממשיכים לספק כותרות גדולות ברחבי אירופה. אחרי ששחקן הביאנקונרי פתח חזית עם מריו באלוטלי ופיליפה מלו, הבוקר (שבת) פורסמו דברים שהוא כתב על סרחיו ראמוס וארתורו וידאל. קייליני תיאר את ראמוס כ'בלם הטוב בעולם', אבל לאו דווקא בנסיבות מחמיאות במיוחד. בספרו חזר לגמר ליגת האלופות בקייב בשנת 2018 וטען שפגיעה של בלם ריאל מדריד לעברו של מוחמד סלאח הייתה מתוכננת וגאונית כאחד. הבלם הוותיק כתב: "סרחיו הוא הבלם הטוב בעולם. אומרים שהוא אימפולסיבי, חסר הבנה טקטית ובין שמונה לעשרה שערים ריאל מדריד סופגת באשמתו הישירה ותפקידו בכלל צריך להיות חלוץ. עם זאת, יש לו שני מאפיינים שאין לאף אחד אחר".
 


קייליני הוסיף על ראמוס: "הוא יודע להכריע משחקים גדולים, עם התערבויות החורגות מההיגיון וגורם לפציעות באומנות כמעט שטנית. לדוגמה הפציעה של מוחמד סלאח בכתף, זה גאוני. הוא תמיד אמר שהוא לא עשה את זה בכוונה, בידיעה שבתשעה מקרים מתוך עשרה המעשה שלו גורם לשבירת יד. הכוח שהוא משדר בנוכחותו בלבד הוא מדהים. בלעדיו כמה שחקנים כמו דני קרבחאל ומרסלו נראים כמו ילדים. בלעדיו ריאל מדריד הופכת לקבוצת חסרת הגנה. אם הוא היה משחק בברנבאו, אתה יכול להיות בטוח שריאל לא הייתה מפסידה לאייאקס בהפרש של שלושה שערים. אני מוכן לשים כסף על זה".
 


על הקשר הצ'ילאני, ששיחק בעבר ביובנטוס וכיום משחק בברצלונה, אמר הבלם האיטלקי: "לווידאל יש חולשה לאלכוהול, הוא היה יוצא ולפעמים שותה קצת יותר מדי, כולם יודעים זאת. אלכוהול זו נקודת התורפה שלו. חולשות הן חלק מבן אדם, זה שהוא כדורגלן לא עושה אותו קדוש. היינו במיאמי כל הקבוצה בתקופת ההכנות לעונה, יום לפני האימון האחרון לפני שעזבנו את ארצות הברית, וידאל שתה ולמחרת התקשה להתעורר, בסוף הוא הגיע שיכור לאימון. אנטוניו קונטה היה מודע לזה והריץ אותו בכל האימון".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות