אכזבה גדולה במכבי חיפה: ''יש תחושה של סוף עונה''יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''הפועל ת''א ניצחה 1:2 את מכבי חיפה, הפער: 9 נקודותלוי: ''לב''ש סגל של אליפות'', אבוקסיס: ''הצגה של ניצן''נפרדו ללא הכרעה: רק 1:1 בין בית''ר י-ם להפועל ב''שאיתי שכטר: ''הבידוד? זה קשה לראות את כולם בחוף''כאילו לא הייתה פגרה: 0:2 למכבי ת''א על הפועל חיפהניצחון שביעי ברציפות לבאיירן, 0:5 ענק על דיסלדורףהופנהיים ניצחה 0:1 את מיינץ, 72 דקות למונאס דאבור
סקוטי ווילבקין בפעולה (אתר היורוליג)

ווילבקין נגד המנהלת: ''אני לא מתכוון להישאר בבית''

שני | | 13:46    מאת רועי ינקלוביץ

כוכב מכבי תל אביב הביע כעס על מדיניות הסגר שהוטלה על השחקנים: ''אם זה בטוח שנשחק, זה בטוח מספיק שאלך לפארק''. במנהלת רתחו עליו: ''דברים חסרי אחריות'', ג'ייק כהן הגיב: ''הופכים אותנו לאסירים''

שחקני ליגת העל השונים - החדשים והישנים - נוחתים בימים אלה בישראל מארצות הברית, אך הדבר לא נעשה בשקט. אתמול (ראשון) פורסם מכתב של שחקן מכבי תל אביב שהביע טענות קשות כלפי תנאי חזרת הליגה, והלילה כוכב הצהובים סקוטי ווילבקין הבהיר שהוא לא מתכוון להישמע להוראות ההסגר.

ווילבקין צייץ בטוויטר: "אני אומר למינהלת הליגה, לא אשאר בבית שלי. הכל פה באורלנדו, איפה שאני גר, פתוח, וגם בישראל, ועכשיו אני צריך לחזור שוב לבידוד? ניסיתי להישאר שקט, אבל אני רותח. בציוץ אחר כתב הרכז: "זה פשוט, אם זה מספיק בטוח לצאת לשחק, זה מספיק בטוח שאלך לפארק. מנהלת הליגה צריכה להחליט מתי זה. אין לי בעיה לעשות את הבידוד של השבועיים, החלק שלאחר מכן לא הגיוני".
 


ממנהלת הליגה נמסר בתגובה: "בהמשך לפרסומים בתקשורת אודות הודעתו של שחקן מכבי תל אביב סקוטי ווילבקין כי בדעתו להפר את עם שובו לישראל את ההנחיות לשהות בבידוד, מבקשת מנהלת הליגה להבהיר באופן שאיננו משתמע לשתי פנים: לשמחתנו ולשמחת הציבור בישראל, אישרה הממשלה מתווה לחזרת הליגה לכדורסל וזאת תחת הנחיות מחייבות לבריאות הציבור. קדמה להחלטה פעילות מואצת ודיאלוג של מנהלת הליגה עם משרדי הבריאות והספורט. מעבר על ההנחיות לבידוד כמו על הנחיות אחרות מהווה עבירה פלילית".

במנהלת הוסיפו והבהירו כי "שמחנו ביומיים האחרונים לראות את השחקנים שבים לארץ ושמחים לחזור ולשחק כדורסל, אנו מצרים מאוד על דבריו חסרי האחריות של שחקן מכבי תל אביב ומבקשים להדגיש את מעמדם של שחקני הכדורסל גם כמעצבי דעה המהווים מודל לבני נוער ואחרים. מנהלת הליגה רואה בקבוצות כאחראיות ישירות לשמירה על החוק ועל הרגישות הציבורית המתחייבת ולא תהסס לנקוט בצעדי ענישה חריפים נגד קבוצה או שחקן שיפרו חוק ויחבלו ביכולת לחזור לשגרה בתקופה רגישה זו".
 


העימות לא נגמר שם ובשעות הצהריים כתב ג'ייק כהן: "אם הייתם קוראים את הציוצים שלו, הייתם מבינים שהוא לא מדבר על בידוד אחרי שהוא נוחת במדינה. כך שהוא לא היה עובר על החוק, רק על החוקים שלכם שרוצים להחזיק אותנו בכלא למשך חודשיים בזמן שאנחנו עובדים". בציוץ אחר כתב: "אז הם הולכים להתעלם מכל השאלות שלנו? מנהלת הליגה יכולה להעביר את האחריות למשרד הבריאות כמה שהיא רוצה, אבל הנה שאלה אחת לכם, חבר'ה: אם שחקן יימצא חיובי, איך שבועיים של בידוד ישפיעו על הליגה? הקבוצה לא מופיעה למשחקים? הליגה נדחית?".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות