בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
שחקני מכבי ת''א (אתר היורוליג)

מכבי ת''א הציגה למנהלת פתרון לבעיית לוחות הזמנים

שני | | 14:16    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים הציעו לחלק את הליגה לשני בתים של שש קבוצות ולהתחיל את הפלייאוף ב-28.7 עם שינוי בשיטת רבע הגמר: ''שאר הקבוצות לא יצטרכו להמתין''. המנהלת: ''צריך התחשבות מלאה גם בשאר 11 הקבוצות''

מכבי תל אביב הודיעה היום (שני) שהעבירה למנהלת הליגה מתווה משחקים המהווה פתרון לבעיית לוחות הזמנים. מהמועדון נמסר כי "מדובר בפתרון המאפשר לקיים את משחקי הליגה, בשילוב משחקי היורוליג, אם אכן זאת תחזור לפעילות. המתווה מראה כי הדבר ניתן לביצוע ואנו מקווים שהמנהלת תקבל אותו. כמובן שנשמח לכל חלופה שתעלה ותאפשר למכבי להשתתף בשני המפעלים. מכבי גם העבירה לשחקני הקבוצה את ההנחיות הנדרשות בזמן חידוש משחקי ליגת ווינר סל. לאחר מכן קיבלנו מאחד השחקנים מכתב ובו שאלות וחששות בנושא. העברנו את המכתב למנהלת הליגה ואנחנו ממתינים לתשובות המנהלת גם בנושא זה".
 


לפי המתווה שהציעו הצהובים המשחק האחרון בסיבוב השני יתקיים ב-18.6. לאחר מכן הליגה תחולק לשני בתים, מקומות 1-6 ו-7-12, ולא ל-1-4 ו-5-12 והסיבוב השלישי יתקיים בתאריכים 21.6-2.7 ויכלול חמישה משחקים במקום שישה לפי המתווה שקבעה המינהלת. אם עונת היורוליג תחודש, מכבי תל אביב תצא לעיר שתארח את המשחקים, בזמן שהקבוצות האחרות יחכו שתחזור. המשמעות היא שהליגה עשויה לצאת להפסקה של חמישה שבועות – שלושה שבועות בהם היורוליג ישוחק ועוד שבועיים שהצהובים יצטרכו לשהות בבידוד אם ההנחיות לחוזרים מחו"ל לא ישתנו עד אז. לאחר משחקי היורוליג הצהובים ישובו לישראל. רבע גמר הפלייאוף יתקיים ב-28.7, במתכונת של משחק אחד במקום סדרה של הטוב מ-3 ולאחר מכן ימשיכו ארבע המנצחות לפיינל פול שישוחק ב-30.7 וב-1.8.

ממנהלת הליגה נמסר בתגובה: "שמחנו לקבל הצעה ממכבי תל אביב ממנה הבנו שהיא מעוניינת להשלים את העונה בליגה הישראלית ולשלב את משחקיה ביורוליג. קראנו את ההצעה ונראה שהיא מלאה בבעיות לכן נקבעה פגישה ביום שישי האחרון בביתו של שמואל פרנקל בנוגע למתווה והיא בוטלה על ידי מכבי תל אביב ברגע האחרון מבלי שנקבעה פגישה נוספת, המנהלת תשמח לקביעת פגישה נוספת כדי לבחון את האפשרות שמכבי תל אביב תשלים את העונה בליגה במידה והיורוליג תתחדש גם היא וזאת תוך כדי התחשבות מלאה בשאר 11 הקבוצות בליגה"".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות