בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לויה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''דייגו קוסטה נידון ל-6 חודשי מאסר אותם המיר בקנס
סירב להתאמן. אנגולו קאנטה (האתר הרשמי)

קאנטה סירב להתאמן, באיטליה קובעים לו''ז חדש

חמישי | | 08:32    מאת מערכת ישראל ספורט

צ'לסי שחררה את הקשר מאימונים ולא ברור מתי הוא ישוב. הצרפתי עדיין חושש מנגיף הקורונה והוא מעדיף שלא לקחת סיכון מיותר. הקבוצות באיטליה יכולו לסיים את העונה עד ה-20.8. מריאפה מווטפורד נדבק

קבוצות הכדורגל בפרמייר ליג כבר קיבלו אישור לחזור לאימונים, אבל מתברר שהשחקנים לא חוזרים כל כך מהר לשגרה. אחרי ששחקני ווטפורד הביעו חשש לשוב, באנגליה מדווחים הבוקר (חמישי) כי גם חלק משחקני צ'לסי סירבו להתאמן אתמול בשל חשש להידבק בנגיף הקורונה..
 


אחד מהשחקנים שסירבו להתאמן הוא אנגולו קאנטה והבלוז אף שחררו את הקשר מאימונים, כאשר עדיין לא ברור מתי הוא ישוב. הצרפתי עדיין חושש מנגיף הקורונה והוא מעדיף שלא לקחת סיכון מיותר מכיוון שמשפחתו סבלה מלא מעט מחלות בשנים האחרונות. כזכור, אחיו הגדול נפטר מהתקף לב לפני המונדיאל ברוסיה. אביו הלך לעולמו כשהקשר היה בן 11 ובמרץ 2018 קאנטה סבל מבעיית לב והתעלף בחדר ההלבשה.

לאחר יומיים של אימונים קבוצתיים, תחת הנחיות חמורות כמובן כך שעל כל חצי מגרש יכולה להתאמן קבוצה של חמישה שחקנים בלבד, שחקנים רבים מתלוננים שהשלב הראשון בתוכנית החזרה, משמע שלב החזרה לאימונים, הינו מגוחך וחסר טעם. לפי השחקנים ששוחחו עם "דיילי מייל", הכדורים עוברים חיטוי לפני האימון וביחד עם החום הכבד בממלכה, נעשים דביקים במיוחד ובכך מוגבלת תנועתם והדבר מקשה על השחקנים עד מאוד באימונים. ישנה גם ביקורת מצד שחקנים שהאימונים אינם מותאמים למצבם הגופני לאחר חודשיים של אימונים אישיים בלבד.
 


* ההתאחדות האיטלקית הודיעה: שלוש הליגות הבכירות בארץ המגף יוכלו להשלים את העונה שלהן עד 20 באוגוסט. בעוד בסרייה A ו-B בירכו על הארכת התקופה, בסרייה C התלוננו: "לנו אין אפשרות לעשות את זה". הגביע יושלם עד 30 באוגוסט, והעונה הבאה מיועדת להיפתח ב-1 בספטמבר. עוד הודיעו בהתאחדות כי גם אם מגיפת הקורונה שוב תפסיק את הליגה, עונת 2019/20 צפויה להסתיים בשלב פלייאוף קצר בהשתתפות קבוצות הצמרת וקבוצות התחתית.

* באנגליה מדווחים: השחקן של ווטפורד שנדבק בקורונה הוא אדריאן מריאפה, הבלם הג'מייקני בן ה-33. שחקנה של ווטפורד טען כי הופתע מאוד מהתוצאות וביקש בדיקה נוספת: "מאז שזה התברר לי, אני מנסה להבין איך זה קרה. זו הפתעה גדולה כי בקושי יצאתי מהבית, חוץ מקצת כושר וטיולים קצרים עם הילדים. אני כל הזמן בבית. בלי מסיבות, בלי יציאות. אין לי מושג איך זה קרה לי. אולי במשלוחי אוכל, אולי כי אשתי הייתה בסופרמרקט. אני לא מעכל שזה קרה. כשהרופא התקשר והודיע לי, שאלתי אותו אם הוא בטוח שלא נעשה בלבול. לא הרגשתי כלום".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות