בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
ליאו מסי מול קאסמירו (האתר הרשמי)

ראש ממשלת ספרד: ''ניתן לחדש את הכדורגל ב-8 ביוני''

שבת | | 15:26    מאת מערכת ישראל ספורט

פדרו סאנצ'ס הצהיר כי הממשלה נתנה את אישורה לכך שהעונה תתחדש, הליגה צפויה לחזור ב-12 או ב-19 ביוני. רשמית: העונה הבאה בצרפת תחל ב-22 באוגוסט. לארקין מודאג: ''הפגרה תביא לחוסר שוויון''

חדשות מעודדות במיוחד מגיעות היום (שבת) מספרד. ראש הממשלה, פדרו סאנצ'ס, הצהיר בנאום לאומה כי הוא נתן אישור לכך שהליגה הספרדית יכולה להתחדש בעוד כשבועיים, החל מיום שני ה-8 ביוני. בימים הקרובים צפויות מנהלת הליגה וההתאחדות הספרדית להודיע על לוח זמנים רשמי ומסודר, כאשר ההערכה מדברת על חידוש העונה ב-12 או ב-19 ביוני (ימי שישי). הצהרתו של ראש ממשלת ספרד היא בעצם אישור לכך שהשלטון במדינה מקבל עליו את פרוטוקול החזרה לפעילות של הכדורגל הספרדי כפי שגובש על ידי יו"ר ההתאחדות, לואיס רובילאס, ונשיא לה ליגה, חאבייר טבאס.
 


* אחרי שהפכה לליגה הראשונה והאחרונה עד כה מבין 5 הליגות הבכירות באירופה שהודיע על סיום עונת 2019/20, היום קבעה ההתאחדות הצרפתית תאריך יעד לפתיחת עונת המשחקים 2020/21, שתחל עם משחקי הליגה השנייה ב-22 באוגוסט כשיום לאחר מכן תיתפתח גם הליגה הבכירה. לאחר שהתקבל אישור מגופי השידור, כעת ההחלטה מחכה רק לאישור סופי של אופ"א לנושא.
 


* כוכב אנאדולו אפס, שיין לארקין, פרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו, ובו בין היתר כתב: "בחודשיים האחרונים, רוב השחקנים לא יכולים לשמור על כושר. מנטלית ופיזית זה לא פשוט לחזור לסיטואציה אינטנסיבית ותחרותית בלי מספיק זמן להתכונן. בגלל המגיפה הזאת, חלק מהקבוצות לא יכולות להתאמן כמו אחרות. אני לא חושב שאלופת היורוליג צריכה להיות מוכרעת לפי מי יכולה היתה להתאמן ומי לא. היא צריכה להיות מוכרעת לפי מי עבדה הכי קשה לאורך השנה, ומי היתה הכי טובה מדי יום. הפגרה הארוכה יוצרת יתרון לא הוגן עבור חלק מהשחקנים מהקבוצות".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות