מכבי ת''א לאוהדים: ''אל תגיעו לסביבת האצטדיון''מומחי ה-Winner: מכבי ת''א תנצח את מכבי חיפהטל דן: ''אני לא מבין מאיפה מגיעות התלונות בכלל''רמי הדר: ''ישנו אתגר מאוד מעניין בסיטואציה הזאת''מנהלת הליגה על החגיגות: ''התנהגות פזיזה ומיותרת''מכבי חיפה: פלקושצ'נקו צפוי לפתוח מול מכבי ת''אדריכות בהפועל ב''ש: ''רוצים להתקרב לבית''ר ירושלים''הפועל ת''א: ''פתיחה חלומית, מפתיעים גם את עצמנו''אווירת נכאים בבית''ר י-ם, מעמדו של רוני לוי התערערהקלה בהפועל חדרה: רון קלר לא חולה בנגיף קורונה
שיין לארקין בפעולה מול צסק''א מוסקבה (אתר היורוליג)

רוב שחקני היורוליג נגד המשך העונה, ההחלטה - בשני

שבת | | 21:44    מאת מערכת ישראל ספורט

חדשות לא טובות מהכדורסל האירופי: נציגי השחקנים ערכו פגישה עם ראשי היורוליג והבהירו כי רובם לא תומכים בחידוש העונה, ההחלטה הסופית תתקבל ביום שני. האם העונה תופסק בעקבות משבר הקורונה?

חדשות פסימיות מהיורוליג: הערב (שבת) נערכה פגישה גורלית בין נציגי השחקנים ביורוליג לבין ראשי המפעל. על פי הדיווחים שמגיעים משם, רוב השחקנים מתנגדים שהעונה תימשך. ההחלטה הסופית תתקבל ביום שני, בישיבה מכרעת של הנהלת היורוליג בנוגע לחידושה של עונת 2019/20. 
 


עוד קודם לכן, מזכ"ל המפעל, ג'ורדי ברתומאו, שוחח עם הקפטנים של הקבוצות בניסיון לעשות עבורם סדר באפשרויות לחידוש העונה. לאחר הפגישה הווירטואלית שנערכה, ישנה פסימיות לגבי המשך העונה כשהרוב המכריע של השחקנים לא מעוניין לחזור לשחק. השחקנים הביעו חשש ממצב הווירוס ברוב המדינות והזהירו מפני מכת פציעות בעקבות הכנה לא מספקת. התוכנית של היורוליג הוצגה להם, אך הם עדיין הביעו התנגדות וכרגע כאמור שוררת פסימיות בנושא.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות