אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
יוסי מזרחי (באדיבות בית''ר ירושלים)

יוסי מזרחי יאמן את קבוצת הנוער של בית''ר ירושלים

ראשון | | 13:16    מאת רועי ינקלוביץ

חוזר הביתה: האגדה הבית''רית חתם במחלקת הנוער ויהיה אחראי על איתור והשבחת כישרונות צעירים: ''מאמין שנצעיד את המחלקה הזאת קדימה ונעשה את כל המאמצים להחזיר את מחלקת הנוער למקום הראוי''

רה ארגון במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים לקראת העונה הבאה: יוסי מזרחי, אגדה בית"רית, אשר נחשב לאחד הסמלים הגדולים ביותר של המועדון, חוזר אל בית וגן. מזרחי חתם היום (ראשון) בתור מאמן קבוצת הנוער של המועדון ובנוסף יהיה אחראי על איתור והשבחת כישרונות צעירים.

מבית"ר ירושלים נמסר כי המהלך נעשה "כחלק מהמדיניות לבנות ולקדם את דור העתיד  של המועדון ולגדל שחקני בית איכותיים לקבוצה הבוגרת". מזרחי שיחק בבית"ר 14 שנים (371 הופעות), ממנה אף הגיע לנבחרת ישראל. הוא זכה עם בית"ר באליפות אחת ו-4 גביעים, ובתור מאמן זכה באליפות עם בית"ר ב-2006/2007. קריירת האימון של יוסי כוללת בין השאר קבוצות בוגרים ונוער.

אלי אוחנה עם יוסי מזרחי (דוברות בית''ר ירושלים)
בתוך כך, מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, ממשיך בבניית פרויקט הדגל החדש של המחלקה, שצפוי לקבץ אליו את השחקנים הנבחרים ולהעשיר אותם. בנוסף תוקם ועדה מקצועית למחלקת הנוער אשר בה ייטלו חלק בין השאר יו"ר המועדון, אלי אוחנה, המנהל המקצועי של קבוצת הבוגרים, יוסי בניון ותומר כרמל מנהל המחלקה. הוועדה תתווה את האסטרטגיה המקצועית של המחלקה, תבחן את הישגי המחלקה  ותעקוב מקרוב אחריי שחקני דור העתיד.

בנוסף להקמת הועדה המקצועית יושם דגש באופן בולט על חיזוק הקשר בין הקבוצה הבוגרת למחלקת הנוער. מאמן השוערים של הנוער, משה בן דוד, מאמן הכושר של קבוצת הבוגרים, טלמו דה אנדרס, וחלק משחקני הקבוצה הבוגרת  יעבדו במהלך העונה עם שחקני מחלקת הנוער על מנת להמשיך ולשפר אותם.

המנכ''ל מוני ברוש עם יוסי מזרחי (דוברות בית''ר ירושלים)
מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים להחזיר את יוסי מזרחי הביתה ובטוחים שתהיה לו תרומה משמעותית באימון קבוצת הנוער ובגידול והשבחת הדור הצעיר אין לי ספק שהמינוי  של מזרחי בשילוב השינויים הנוספים שאנחנו מתכננים לקראת העונה הבאה יבססו את מעמדה של המחלקה ויובילו אותה לימים יפים".

יוסי מזרחי הוסיף: "אני מודה לבעלים ולהנהלת הקבוצה על ההזדמנות להגשים שתי אהבות בחיים שלי. הראשונה היא לסגור מעגל, כי את קריירת האימון שלי התחלתי בקבוצת הנוער של בית"ר והיום אני חוזר למחלקה הזאת, והשנייה היא לעבוד עם צעירים ולנסות לעזור להם להגשים את החלום כמו שהיה ליוסי מזרחי, כשהיה בגיל 16-17. אני מאמין שאנחנו נצעיד את המחלקה הזאת קדימה ונעשה את כל המאמצים להחזיר את מחלקת הנוער למקום הראוי לה ולהקנות לשחקנים את מורשת בית"ר".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות