התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםמארון גאנטוס מבני סכנין אובחן כחולה בנגיף קורונהבשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצותמכבי ת''א: ג'ון דיברתולומאו חתם לשנתיים נוספותאיגוד השופטים חתם על הסכם חסות עם מגה ספורטעם עבר ב-NBA: ג'רון בלוסומגיים חתם בעירוני נהריהמכבי ת''א רוצה תואר ראשון, דוניס לא יעמוד על הקוויםנמרוד טישמן ממשיך בראשל''צ, עמית עבו בנס ציונהאבוקסיס: ''המטרה היא להגיע מוכנים לליגה ולאירופה''בית''ר ירושלים הודיעה: גרסיה ייעדר שבועיים-שלושה
כדור של הפרמייר ליג (האתר הרשמי)

''שחקן בפרמייר ליג חשוד במעורבות באונס קבוצתי''

ראשון | | 14:09    מאת מערכת ישראל ספורט

ב''דיילי סטאר'' דווח על עוד הסתבכות של שחקן בליגה האנגלית בפגרת הקורונה, שחשוד שסימם צעירה ואנס אותה ביחד עם חבריו. הצעירה טוענת שהתעוררה לצדו ערומה וחבולה ולא זכרה דבר מהלילה הקודם

עוד הסתבכות של כדורגלן בפרמייר ליג בפגרת הקורונה: ב"דיילי סטאר" מדווחים הבוקר (ראשון) כי שחקן בליגה האנגלית חשוד במעורבות באונס קבוצתי. לפי הדיווח, הצעירה טענה בפני החוקרים המשטרתיים שהשתמשו בחומר מסמם למשקה שלה ושכמה חברים של אותו כוכב גם כן קיימו איתה יחסי מין לא בהסכמה. 
 


לפי הדיווח, הצעירה שטונת כי נאנסה סיפרה לחוקרים שלא שתתה יותר משתי כוסות של משקה חריף והתעוררה בבוקר שלמחרת כשהיא לא לובשת בגדים וכשהשחקן היה לידה במיטה כשהוא עירום גם כן. כאשר שאלה אותו מה היה אמר לה שהם שכבו ועזב את המקום. יום לאחר התקרית האישה טענה כי היא קיבלה טלפון אנונימי שמבשר לה מה השחקן וחבריו עשו וגם שסיממו לה את המשקה.

נזכיר כי רק בשבוע שעבר קאלום האדסון-אודוי נעצר באמצע הלילה לאחר שדוגמנית הלבשה תחתונה טענה שאנס אותה. הכישרון הצעיר של צ'לסי ונבחרת אנגליה הזמין לביתו אישה שפגש ברשת, אולם ב-4 בבוקר זו הזמינה אמבולנס ומשטרה אחרי תקרית אלימה. באנגליה ציינו כי החוקרים ממשיכים לבדוק את התקרית הזו.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות