מולר: ''אפילו ב-1:7 על ברזיל לא היינו כל כך דומיננטיים''פיקה: ''הגענו לתחתית של התחתית. אנחנו לא ברמה''הערב העצום של באיירן מינכן, ההשפלה של ברצלונהלא היה כדבר הזה: באיירן השפילה 2:8 את ברצלונהברצלונה הודיעה: גם סמואל אומטיטי נדבק בקורונהמכבי חיפה: התקרבות משמעותית במו''מ מול מאנדג'קנשאר בסגול: ריצ'רד האוול חתם לעונה נוספת בחולוןנשאר בליגת העל: אור דסה חתם בהפועל כפר סבאעובר מאדום לאדום: כרם משעור חתם בהפועל חיפההשר טרופר פגש את אחת הנערות: ''שבורה לרסיסים''
כדור כדורסל (אתר FIBA)

ליגה לאומית: הנהלת האיגוד אישרה את סיום העונה

שני | | 16:18    מאת מערכת ישראל ספורט

בישיבת הנהלת האיגוד קבעו שההחלטה מלפני חודשיים על סיום העונה נותרה בעינה. הפועל חיפה ובני הרצליה עלו לליגת העל, רמת השרון וחבל מודיעין בלאומית. בנוסף, הוחלט שהליגות הלא מקצועניות ייסגרו

עונת 2019/20 בליגה הלאומית לא תחודש: הנהלת איגוד הכדורסל החליטה היום (שני) לאשרר החלטה קודמת ולסיים את העונה בליגה הלאומית. הדיון התקיים על פי החלטה של בית הדין של האיגוד שביקש לקיים דיון נוסף. על פי ההחלטה, שתי הראשונות בליגה - בני הרצליה והפועל חיפה - יעפילו לליגת העל בעונה הבאה ולא תהיינה יורדות מהליגה.

מהאיגוד נמסר כי "ההנהלה קיימה דיון ארוך והחליטה בסופו של דבר לסיים את העונה בכל הליגות החובבניות והצעירות במדינת ישראל. ההחלטה באה בעקבות הודעת משרד הבריאות, שלא תתקיים פעילות עם מגע לפני ה-14.6 בליגות אלו וכן שלא קיימת ייתכנות של בידוד לשחקנים ופעילים, כפי שנעשה בליגת העל כדורגל או כדורסל".
 


עוד נמסר ש"על פי ההחלטה לא יהיו השנה יורדות באף ליגה והעולות יהיו הקבוצות שסיימו במקום הראשון בעת הפסקת הליגות עם פרוץ משבר הקורונה. במידה ומספר המשחקים בין הקבוצות הראשונות בליגה מסויימת אינו שווה, תעלה הקבוצה עם אחוז הניצחונות הגבוה ביותר ביחס למספר המשחקים אותו שיחקה".

בנוסף, הוחלט שא.ס רמת השרון והפועל חבל מודיעין יישארו בליגה הלאומית ומכבי רמת גן והפועל עכו יעלו ללאומית. יו"ר האיגוד עמירם הלוי עדכן על הפגישה שהתקיימה אתמול עם שר הספורט חילי טרופר, שהציג את עצמו כחובב ספורט וכדורסל בפורט והאיגוד מצפה להמשך עבודה משותפת ומוצלחת עם משרד הספורט.

ממנהלת הליגה הלאומית נמסר: "הסוגייה נידונה לאחר קביעת בית הדין כי יש לבצע שוב את הליך קבלת ההחלטה. בעצם ההחלטה על סיום העונה בליגה הלאומית הוכרזו בני הרצליה והפועל 'פרשקובסקי' חיפה כעולות לליגת העל. מנהלת הליגה הלאומית רוצה לברך את כלל הגורמים שלקחו חלק במאבק החשוב שנשא פרי – עלייתן של שתי קבוצות לליגת העל ומאחלת הצלחה ובריאות איתנה לכל משפחת הכדורסל. משכך, מנהלת הליגה הלאומית תתחיל להכין את הקרקע לקראת עונת המשחקים הבאה במטרה לחזור ולראות כדורסל ישראלי במיטבו במהרה".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות