מומחי הווינר מעריכים: ברצלונה, פ.ס.ז' ודורטמונד ינצחואחרי עימות באימון: ז'וסוואה הושעה ולא יטוס ללברקוזןהמנהלת הציגה מתווה לכניסה של קהל בגמר גביע ווינראיבון בוניש מונתה למאמנת ראשית בנבחרות אוסטריהבשל הקורונה: מרתון תל אביב יתקיים במתכונת דיגיטליתגריזמן: ''ליאו מסי אמר לי שהוא הולך איתי עד המוות''זהבי חוטף: ''מגיע למצבים שמהם יותר קל לפרוץ לבנק''בכר ושחר ביקרו את השחקנים: ''לא נקבל יכולת כזאת''ג'ון דיברתולומיאו: ''ברגעים הקשים ממש רציתי לחזור''1:1 בין וולבס לסאות'המפטון, ניצחון ראשון לברנלי
ספיר כדורי עם ניר אלון ומושיקו מישאלוף (ארגון השחקנים)

ארגון השחקנים ערער על ההחלטה בעניין ספיר כדורי

שלישי | | 16:47    מאת מערכת ישראל ספורט

התפתחות נוספת בפרשה: ארגון השחקנים הגיש ערעור על החלטת הבוררת בעניינה של שוערת הפועל רעננה לשעבר שחלתה במחלה קשה וקבוצתה התנערה מהמשך החוזה עמה: ''היא גורשה בבושת פנים''

ארגון השחקנים והשחקניות, באמצעות עורך דין יהב ארגמן, הגיש היום (שלישי) ערעור על החלטת הבוררת בעניינה של שוערת הפועל רעננה לשעבר, ספיר כדורי, לפיה הקבוצה שביטלה את החוזה עם ספיר לאחר שחלתה, לא תשלם לה את שכרה.

כזכור, ספיר כדורי גילתה כי חלתה במחלה קשה כששימשה שוערת הפועל רעננה. הקבוצה התנערה מהשחקנית וביטלה את החוזה באופן חד צדדי. לפי החלטת הבוררת עו"ד חנית נוב, כדורי לא תקבל את שכרה מהקבוצה והיא גם נדרשה לשלם את שכר טרחת הבוררת, בסך 6,000 ש"ח + מע"מ. ארגון השחקנים שמלווה את ספיר, העביר לה את סכום טרחת הבוררת, וכעת הגיש ערעור על ההחלטה. בערעור מציין הארגון באמצעות עוה"ד יהב ארגמן, כי ספיר שימשה כשוערת הקבוצה, לאחר שעברה בהצלחה את כל המבדקים הרפואיים ואף לקחה חלק פעיל בפעילות הקבוצה, עד אשר התגלתה בגופה המחלה.

ארגון השחקנים טוען כי מדובר בהחלטה תקדימית מוטעית, שלא בחנה את העניין לפי המתרחש בעולם הספורט וכי נעשתה בניגוד לתקנון, באופן חד צדדי וללא כל הודעה מוקדמת:  "לא ניתנה הודעת ביטול רשמית, אלא זנחה הקבוצה את ההסכם וגירשה את התובעת (ספיר כדורי) בבושת פנים". ארגון השחקנים דורש דיון נוסף בעניינה של ספיר כדורי "למען תוסר העננה הכבדה מעל פסק הבוררות".

ספיר כדורי (צילום פרטי)
ספיר כדורי מסרה: "הערעור הזה הוא עמידה על העיקרון שלי שלא נוטשים שחקנית שחלתה ומתנערים ממנה. החלטה כזאת לא אנושית לא יכולה להתקיים, בטח שלא בספורט. אני מתכוונת להילחם למען הצדק – לא רק בשבילי, אלא בשביל כל השחקנים והשחקניות בעתיד".

יו"ר חטיבת הספורט, ניר אלון: "אנחנו מלווים את ספיר מההתחלה משנת 2018 ונמשיך ללוות אותה עד שתבריא. אסור לקבל מצב של התנערות משחקנים ושחקניות במיוחד לאחר שחלו. החלטת הבוררת לא צודקת ובעיקר לא אנושית ומשחירה את כל עולם הספורט בישראל. כל מה שהיא מבקשת זה את הכסף שמגיע לה במסגרת החוזה והחוק ולא יותר מזה. חייב להתקיים דיון נוסף בהחלטה".

יו"ר ארגון השחקנים והשחקניות, קארין סנדל: "ספיר נתנה מעצמה והשקיעה, אבל ברגע האמת, כשנזקקה שהקבוצה תעמוד לצידה, קיבלה סטירת לחי מצלצלת ברגעים הכי קשים בחייה. החלטת הבוררת הלא אנושית חייבת להשתנות".

מנכ"ל ארגון השחקנים והשחקניות, מושיקו מישאלוף: "אנחנו מחבקים את ספיר לכל אורך הדרך מול העוול הקשה שנעשה לה. לא נוותר, עד שהצדק ייצא לאור."

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות