מולר: ''אפילו ב-1:7 על ברזיל לא היינו כל כך דומיננטיים''פיקה: ''הגענו לתחתית של התחתית. אנחנו לא ברמה''הערב העצום של באיירן מינכן, ההשפלה של ברצלונהלא היה כדבר הזה: באיירן השפילה 2:8 את ברצלונהברצלונה הודיעה: גם סמואל אומטיטי נדבק בקורונהמכבי חיפה: התקרבות משמעותית במו''מ מול מאנדג'קנשאר בסגול: ריצ'רד האוול חתם לעונה נוספת בחולוןנשאר בליגת העל: אור דסה חתם בהפועל כפר סבאעובר מאדום לאדום: כרם משעור חתם בהפועל חיפההשר טרופר פגש את אחת הנערות: ''שבורה לרסיסים''
חבר הארגון, ג'ייק כהן (אתר היורוליג)

ארגון שחקני היורוליג: ''לשקול לבטל את ליגת העל''

שלישי | | 18:22    מאת מערכת ישראל ספורט

הארגון, שאין לו כל השפעה או סמכות, שלח מכתב רשמי למנהלת ובו נכתב: ''בידוד השחקנים - לא אנושי, יש ליישם בדיקות קורונה קבועות. חוששים לבריאות שחקני מכבי ת''א, עלולים להיקלע למצב נפשי קשה''

המתיחות בין חלק מהשחקנים הזרים בישראל למנהלת הליגה סביב תנאי השחקנים לקראת חידוש העונה מגיעה גם באירופה. ארגון השחקנים של היורוליג (ELPA) שלח היום (שלישי) מכתב רשמי למנהלת ובו הוא קורא לבטל את שארית העונה - או לכל הפחות לשנות באופן מהותי את תנאי השחקנים. חשוב לציין כי לארגון, בו חבר ג'ייק כהן ממכבי תל אביב, אין סמכות או השפעה בליגה הישאלית.

במכתב נכתב: "העובדה שהכדורסל האירופי והספורט בכל העולם עובר תקופה מאתגרת וקשה, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה פיננסית. ארגון שחקני היורוליג תמיד לוקח בחשבון את כל האינטרסים העסקיים שהם חלק בלתי נפרד מהענף. יחד עם זאת, אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות כדי להביע חשש רציני מהמשך העונה בישראל ומפרוטוקול החזרה שנקבע. אנחנו מבינים היטב שהליגות המקומיות לא קשורות באופן ישיר לארגון שחקני היורוליג, אבל מתקשים להתעלם ומתקשים שלא להביע את דאגתנו לאור העובדה שחברים בארגון השחקנים ישחקו בליגת העל הישראלית מבלי שיהיו להם את התנאים המתאימים לכך".

המכתב שנשלח (צילום מסך)
עוד נכתב: "אנחנו חוששים לבריאותם של שחקני מכבי תל אביב ולא מבינים את פרוטוקול החזרה למגרשים בו ייאלצו לעמוד. אנו מאמינים שפרוטוקול החזרה לא כולל בתוכו את מידת הזהירות והבטיחות הנדרשת במצב הנוכחי. כמו כן, הדרישה מהשחקנים להישאר בבידוד ביתי עד סוף העונה, פשוט לא אנושית. אנו מודאגים מאוד מההשלכות הנפשיות שיהיו על השחקנים בסיטואציה הזו".

בארגון השחקנים סיכמו: "חוץ מליגת העל הישראלית, רק שתי ליגות (ספרד וגרמניה) בכדורסל האירופי החליטו להכריע את העונה ובשתיהן נוסח פרוקטוקול רפואי ובטיחותי מפורט, שלא כולל בתוכו את דרישת הבידוד או דרישות אחרות ששונות מהדרישות שיש משאר האזרחים במדינה. אם לא ניתן לתקן זאת כעת, אנו דורשים לשקול בשנית את חידוש הליגה ולחשוב האם יש מקום לבטלה, כפי שקרה בליגות רבות אחרות. אם לא תבטלו את העונה, אנו דורשים לנסח באופן מסודר פרוקוטול הגיוני יותר עבור השחקנים".

ממנהלת ליגת העל נמסר בתגובה: "ליגת ווינר סל פועלת על פי הנחיות ברורות של ממשלת ישראל ומשרד הבריאות הישראלי, להם הסמכות היחידה להחליט כיצד לנהוג בתקופה זו בארץ. יו"ר מנהלת הליגה פועל בימים אלה מול הנהלת משרד הבריאות לבחינת הגמשת הנהלים ובאם יושגו כאלה הם יפורסמו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות