משחק שלישי ללא ניצחון: רק 0:0 לליון מול נים בביתכאילו לא הייתה פגרה: 0:8 לבאיירן מינכן על שאלקהשנה שנייה ברציפות: יאניס נבחר ל-MVP של העונהרשמית: טיאגו חתם בליברפול, היגוואין באינטר מיאמיבני סכנין הודיעה: גם השוער אבו אל ניל חולה בקורונההברזילאי מתאוסיניו חתם ל-5 שנים בבית''ר ירושליםזהבי התיר את חוזהו בגוואנגז'ו, ימריא בסופ''ש להולנדאם תעבור את רוסטוב: מכבי חיפה מול טוטנהאם בחוץמכבי ת''א ניצחה את הפ' חיפה, ירושלים את ראשל''צמלבד דן גלזר, כל שחקני מכבי ת''א שליליים לקורונה
שחקני מכבי ת''א במרפסת בבלומפילד (ישי נאמן)

בעקבות החגיגות: מכבי ת''א נקנסה ב-20 אלף שקלים

חמישי | | 10:49    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שהזהירו את הפועל ת''א, במנהלת זעמו על שחקני מכבי ת''א שחגגו עם האוהדים בבלומפילד. כלפון כתב למועדון הצהוב: ''אירועים שפוגעים באופן חמור במאמצי המנהלת וגורמים נזק לכדורגל הישראלי כולו''

לאחר שמאות אוהדי מכבי תל אביב הגיעו לבלומפילד בסיום הניצחון 0:2 על מכבי חיפה וחגגו במשך דקות ארוכות עם השחקנים, מנהלת הליגות בכדורגל שיגרה הבוקר (חמישי) מכתב לאלופה בו הודיעה כי היא תקזז 20,000 ש"ח מהתשלום הבא שמגיע לקבוצה, כאשר הכסף יועבר למוסד המטפל בנפגעי קורונה.

במכתב ששלח יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון למשנה למנכ"ל מכבי תל אביב, שרון תמם, אליו מכותב גם המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופסור איתמר גרוטו, נכתב: "אני פונה אליך בקשר לאירוע במסגרתו שחקני מועדון הכדורגל מכבי תל אביב ראו לנכון לחגוג עם אוהדי הקבוצה אשר התקהלו באופן המסכן את הציבור ומנוגד להנחיות משרד הבריאות מחוץ לאצטדיון. הדבר אירע חרף דרישתנו המפורשת, אותה שבנו והדגשנו לפני המשחק, להימנע מחגיגות שחקנים עם אוהדים במהלך תקופה רגישה זו".

המכתב שנשלח למכבי ת''א
עוד נכתב: "כידוע לכם - מזה מספר חודשים צוות המנהלת עושה לילות כימים בנסיון להשיב את הענף לפעילות, להחזיר את המשחקים ובמידת הניתן לאפשר בהמשך את חזרת הקהל. אירועים כדוגמת זה פוגעים באופן חמור במאמצי המנהלת, ומזיקים לכדורגל הישראלי כולו, ובכלל זה באלפי המשפחות המתפרנסות מענף הכדורגל. מעל הכל - אירועים אלה פוגעים במאות אלפי אוהדי הכדורגל אשר מייחלים לאישור לחזרתם למגרשים".

כלפון הוסיף: "לאור האמור ונוכח חומרת הדברים והנזק הרב שנגרם החלטתי לקזז סך של 20,000 ש"ח מהתשלום הבא המגיע לכם מהמנהלת: סכום זה יועבר על ידי המנהלת כתרומה למוסד רפואי המטפל בנפגעי קורונה. אני מקווה שהמסר יעבור לכל הגורמים המעורבים ובכך יבואו לידי סיום אירועים מעין אלו באופן שיאפשר את סיום העונה תוך שמירה מיטבית על בריאות השחקנים, הצוות והקהל".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות