משחק שלישי ללא ניצחון: רק 0:0 לליון מול נים בביתכאילו לא הייתה פגרה: 0:8 לבאיירן מינכן על שאלקהשנה שנייה ברציפות: יאניס נבחר ל-MVP של העונהרשמית: טיאגו חתם בליברפול, היגוואין באינטר מיאמיבני סכנין הודיעה: גם השוער אבו אל ניל חולה בקורונההברזילאי מתאוסיניו חתם ל-5 שנים בבית''ר ירושליםזהבי התיר את חוזהו בגוואנגז'ו, ימריא בסופ''ש להולנדאם תעבור את רוסטוב: מכבי חיפה מול טוטנהאם בחוץמכבי ת''א ניצחה את הפ' חיפה, ירושלים את ראשל''צמלבד דן גלזר, כל שחקני מכבי ת''א שליליים לקורונה
פרופ' איתמר גרוטו (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

גרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''

חמישי | | 20:40    מאת מערכת ישראל ספורט

בסיומה של פגישה בין שחקני ומאמני ליגת העל בכדורסל למשנה למנכ''ל משרד הבריאות, המנהלת אישרה כי ''פרופסור גרוטו ישקול, יתייחס ויחליט האם ניתן לקיים הקלות''. ומה בכל הנוגע לבדיקות הקורונה?

בהתאם להחלטת מנהלת ליגת העל בכדורסל, נערכה היום (חמישי) אחר הצהריים שיחת זום בין פרופסור איתמר גרוטו משנה למנכ"ל משרד הבריאות לבין שחקני ומאמני הליגה. מהמנהלת נמסר כי "מטרת הפגישה היתה לקיים שיח בלתי אמצעי בין פרופסור גרוטו לבין המאמנים והשחקנים, על מנת לשמוע ולהשמיע".
 


פרופ' גרוטו מנה את ההנחיות השיקולים מאחוריהן ואת המורכבות הטמונה בבדיקות הקורונה, השחקנים העלו סוגיות לגבי הבידוד החריג שנכפה עליהם וסוגיית הבדיקות. בתום השיחה הודיע המשנה למנכ"ל משרד הבריאות כי הוא ישקול, יתייחס ויחליט האם ניתן לקיים הקלות כלשהן לגבי הבידוד. באשר לבדיקות, תוכל כל קבוצה - כמו מכבי תל אביב למשל - לנהוג על פי רצונה כמו כל ארגון אחר בישראל. במנהלת הדגישו כי הם פועלים "כיום וימשיכו לפעול בעתיד אך ורק לפי הנחיות ממשלת ישראל ומשרד הבריאות ותדרוש מהשחקנים והקבוצות לעמוד בהן".

בפגישה שהתקיימה בזום העלו מספר שחקנים, ביניהם עומרי כספי, טיישון תומאס וג'ייק כהן, את טענותיהם לגבי ההחלטה של מנהלת הליגה בהנחיית משרד הבריאות לא לקיים בדיקות למעט מקרים בהם יפתח אחד מהם תסמינים. השחקנים הביעו את דאגתם לנוכח ההחלטה וטענו כי הם מעדיפים שהיא תשתנה בהקדם לפני תחילת המשחקים ב-20 ביוני. כספי, שאינו אמור לקחת חלק במשחקים שנותרו בעקבות הפציעה ממנה הוא סובל, היה דומיננטי מאוד בשיחה ואמר: " ניפגש כל השחקנים ונקבל החלטות משלנו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות